Czy warto korzystać z biura nieruchomości?

Te osoby obsługują klientów w Galerii Nieruchomości. Stoją (od lewej): Mateusz Zabłocki, Łukasz Cieciora, Łukasz Szuciło. Siedzą w wyższym rzędzie: Ivan Yevtushenko, Paweł Galibarczyk, Jakub Kawa, Przemysław Urbański, Patryk Makowski. Poniżej: Mateusz Jachymowski, Piotr Wesołowski, Mateusz Ławicki, Łukasz Uszalewski, Paweł Ławicki, Bartosz Sztachelski. W środku jedyna kobieta w zespole: Katarzyna Zwolińska.
Te osoby obsługują klientów w Galerii Nieruchomości. Stoją (od lewej): Mateusz Zabłocki, Łukasz Cieciora, Łukasz Szuciło. Siedzą w wyższym rzędzie: Ivan Yevtushenko, Paweł Galibarczyk, Jakub Kawa, Przemysław Urbański, Patryk Makowski. Poniżej: Mateusz Jachymowski, Piotr Wesołowski, Mateusz Ławicki, Łukasz Uszalewski, Paweł Ławicki, Bartosz Sztachelski. W środku jedyna kobieta w zespole: Katarzyna Zwolińska. fot. Krzysztof Martuszewski

Sprawny i polecany pośrednik nieruchomości to skarb doceniany przez osoby, które z takiego wsparcia korzystały przy zakupie bądź sprzedaży nieruchomości. O zaletach korzystania z usług biura nieruchomości opowiadają Paweł Galibarczyk, Jakub Kawa i Łukasz Uszalewski z działającej na terenie Trójmiasta i okolic Galerii Nieruchomości.Dość szybko zdobyliście silną pozycję na trójmiejskim rynku nieruchomości. Na czym polega wasza recepta na sukces?

Paweł Galibarczyk: Rzeczywiście jesteśmy młodą firmą, ale posiadamy olbrzymie doświadczenie. W pracy stawiamy na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. W każdym przypadku staramy się ich maksymalnie odciążyć poprzez wzięcie na siebie niemal wszystkich czynności związanych z transakcją. Dla nas klient jest zawsze na pierwszym miejscu.

Czy to wystarczy?

Jakub Kawa: Klienci pozytywnie oceniają naszą pracę, są zadowoleni, wracają do nas oraz polecają nasze usługi swoim znajomym i to jest dla nas najważniejsze potwierdzenie. To daje nam dużą satysfakcję, inspiruje do wytężonej pracy i jest dla nas największą zapłatą.

Z naszych usług wielokrotnie korzystali i korzystają reprezentanci Polski w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę. Obsługiwaliśmy również ważne osobistości biznesu, polityki oraz celebrytów. Myślę, że to również świadczy o szerokim zaufaniu i prestiżu naszej firmy.

Początkowo tworzyliście typowo męski zespół. To przemyślana strategia?

J.K.: To wyszło zupełnie przypadkowo. Tworząc Galerię Nieruchomości, budując markę i nasz zespół za każdym razem starannie dobieraliśmy osoby do pracy. Stawialiśmy na te, które są ambitne, chcą się rozwijać i będą pasować do reszty zespołu.

I w końcu pojawiła się kobieta.

J.K.: Tak, i to była bardzo dobra decyzja. Odkąd Kasia pojawiła się w firmie, zrobiliśmy kolejny krok naprzód. Wniosła ona do firmy dużo pozytywów, a swoją pracowitością potwierdziła, że było warto ją zatrudnić. Aktualnie szukamy jeszcze jednej kobiety do pracy. Jeśli jakaś zainteresowana osoba przeczyta ten artykuł i chciałaby dołączyć do nas prosimy o przesłanie CV na e-mailowy adres: kontakt@galerianieruchomosci.pl

Katarzyna Zwolińska do męskiego zespołu Galerii Nieruchomości wniosła nową energię. Firma chciałby zatrudnić więcej kobiet.
Katarzyna Zwolińska do męskiego zespołu Galerii Nieruchomości wniosła nową energię. Firma chciałby zatrudnić więcej kobiet. fot. Krzysztof Martuszewski

A czy nie lepiej, zamiast płacić za obsługę pośrednika, samodzielnie sprzedać lub kupić nieruchomość?

Łukasz Uszalewski: Kiedyś, zanim zacząłem pracować jako agent nieruchomości, też tak myślałem. Teraz wiem, ile pracy wykonuję dla moich klientów. Przekonuje się o tym także każdy nasz klient, który przecież nie wie jak poruszać się w dokumentacji związanej z bardzo różnymi elementami rynku nieruchomości czy jak skutecznie prowadzić negocjacje. Niestety, w szczególnie bolesny sposób, o tym jak ważną rolę pełni doświadczony pośrednik nieruchomości, dowiadują się osoby, które do przeprowadzenia mają tzw. trudne transakcje.

Jaki jest w takim razie wasz klucz do transakcji z happy endem?

Ł.U.: Dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy jakie pułapki i niebezpieczeństwa czekają na klientów w procesie zakupu i sprzedaży nieruchomości. W mediach przecież wiele razy słyszeliśmy, że ktoś kogoś oszukał, że ktoś stracił majątek, źle zabezpieczył transakcję, albo została ona przeprowadzona z błędami prawnymi. Większość osób myśli, że to ich nie dotyczy, bo to jakiś zły zbieg okoliczności, tymczasem w Galerii Nieruchomości wielokrotnie uchroniliśmy naszych klientów przed utratą dużych pieniędzy. Każdy klient powinien zadać sobie pytanie: czy warto aż tak ryzykować? Moim zdaniem nie. Transakcja prowadzona przez niedoświadczoną osobę, bez wsparcia, to tylko pozorna oszczędność.

Pozorna oszczędność? Co macie na myśli?

Ł.U.: Klientom wydaje się, że praca agenta polega na przyprowadzeniu klienta. I tyle. A to tylko kropla w morzu. Nasza praca jest niewidoczna na pierwszy rzut oka. Klient, który często pierwszy raz w życiu podchodzi do transakcji na rynku nieruchomości nawet nie jest świadomy jakie błędy może popełnić. Sprzedać lub kupić nieruchomość może każdy, ale nie każdy ma doświadczenie, które pozwoli podjąć mu odpowiednie decyzję i postąpić to tak, aby nie stracić pieniędzy. My to doświadczenie mamy i chętnie dzielimy się nim z klientami. Dzięki naszym rozwiązaniom nie tylko oszczędzamy dla nich pieniądze, ale również czas. Galeria Nieruchomości jest po prostu słusznym wyborem.

Szukasz sprawdzonego pośrednika?
Skontaktuj się z Galerią Nieruchomości
Śledź nas na Facebooku
Najnowsze oferty na Instagramie


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ogłoszenia

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
21700 zł/m2
Gdynia Orłowo
15900 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
14600 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
14250 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
14050 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
14250 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
13250 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
11650 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
10200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
9650 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane