Inwestycje w Trójmieście

Ecoinwest Sp. z o.o.

Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
ul. Dąbrowskiego Mapka
deweloper:
Ecoinwest Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
49.4 do 64.3 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. W sąsiedztwie dominuje kameralna, niska zabudowa. Na co dzień oznacza to ciszę i mały ruch. Jednocześnie w okolicy nie brakuje sklepów i punktów usługowych, są przedszkola, szkoła, rozwinięta komunikacja miejska. Niewielka odległość od przystanku SKM zapewnia szybką komunikację z Gdańskiem.

Inwestycja to sześć dwukondygnacyjnych budynków z użytkowymi poddaszami. Łącznie powstają w nich 44 mieszkania. Budowa osiedla podzielona została na dwa etapy, w każdym z nich powstają 22 mieszkania.

W budynkach o nowoczesnej architekturze zamieszkać można w lokalu na parterze, z którego wychodzi się do własnego ogródka lub w lokalu na piętrze - z balkonem i poddaszem do własnej aranżacji.

Do każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce parkingowe wzdłuż drogi wewnętrznej, na terenie osiedla zaprojektowano także elementy dekoracyjne małej architektury. Układ przestrzenny osiedla został tak zaplanowany by przyszli mieszkańcy mieli poczcie swobody i intymności.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij