• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Dąbrowskiego

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2018 r. zakończona
metraż
49.4 do 64.3 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Inwestycja powstała we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. W sąsiedztwie dominuje kameralna, niska zabudowa. Na co dzień oznacza to ciszę i mały ruch. Jednocześnie w okolicy nie brakuje sklepów i punktów usługowych, są przedszkola, szkoła, rozwinięta komunikacja miejska. Niewielka odległość od przystanku SKM zapewnia szybką komunikację z Gdańskiem.

Inwestycja to sześć dwukondygnacyjnych budynków z użytkowymi poddaszami. Łącznie powstały w nich 44 mieszkania. Budowa osiedla podzielona została na dwa etapy, w każdym z nich powstały 22 mieszkania.

W budynkach o nowoczesnej architekturze zamieszkać można w lokalu na parterze, z którego wychodzi się do własnego ogródka lub w lokalu na piętrze - z balkonem i poddaszem do własnej aranżacji.

Do każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce parkingowe wzdłuż drogi wewnętrznej, na terenie osiedla zaprojektowano także elementy dekoracyjne małej architektury. Układ przestrzenny osiedla został tak zaplanowany by przyszli mieszkańcy mieli poczcie swobody i intymności.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (4 opinie)

targi