• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Tak budują, że wizualizacje nie kłamią

3 czerwca 2024, godz. 09:00 
Porównaj wizualizacje ze zdjęciami zrealizowanych inwestycji. Porównaj wizualizacje ze zdjęciami zrealizowanych inwestycji.

Często na decyzję o zakupie mieszkania wpływa wizualizacja powstającego osiedla. Przyjrzyjmy się zatem wybranym inwestycjom zrealizowanym na terenie Gdańska i porównajmy wizualizację z faktyczną realizacją osiedla.Na SwoimOsiedle #NaSwoim położone jest przy ul. PtasiejMapka na Chełmie - w świetnie skomunikowanej okolicy. Kameralna inwestycja została oddana w 2023 roku. Jej mieszkańcy cieszą się ciszą, spokojem i bliskością przyrody - m.in. Jaru Wilanowskiego czy Parku Oruńskiego, a także obecnością terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych.

Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać

HavloveOsiedle Havlove powstawało w dwóch etapach. Pierwszy z nich zakończony został w 2020 roku, drugi w 2022. W ramach osiedla powstało osiem budynków mieszkalnych oraz dwa budynki usługowe. Razem z nową zabudową powstały też liczne strefy sportu, zabaw i rekreacji.

Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać

RobiniaRobinia powstała przy ul. A. Madalińskiego, tuż obok Jaru WilanowskiegoMapka. To nieszablonowe, kameralne osiedle jest wręcz skąpane w zieleni - na jego terenie posadzono ponad 10 tys. roślin oraz 50 drzew. Znajdują się tu też strefy rekreacji, m.in.: ścieżka zdrowia, plac zabaw, siłownia zewnętrzna i altana. Sprzedaż mieszkań została zakończona w 2022 roku.

Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać

TrafficTraffic to nowoczesne osiedle, składające się z czterech budynków. Położona w świetnie zlokalizowanej dzielnicy Gdańsk SiedlceMapka inwestycja swoją minimalistyczną architekturą nadała nowego charakteru okolicy pętli tramwajowej. Ostatnie lokale zostały oddane do użytku w 2021 roku, a ich mieszkańcy mogą w pełni korzystać z atutów kontaktu z przyrodą bez rezygnacji z udogodnień, jakie daje życie w mieście.

Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać

AmbienteBudynek powstał w 2019 roku na styku dwóch infrastrukturalnie rozwiniętych dzielnic - Wrzeszcza i Piecek MigowoMapka. Oznacza to dostęp do komunikacji miejskiej, ale także szkół, przedszkoli, sklepów czy przychodni zdrowia. Jednocześnie sąsiedztwo lasu zapewnia miejsce do uprawiania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu, a położenie u szczytu zabudowanej willami Jaśkowej Doliny - prestiżowe otoczenie. Do lokali na parterze przylegają ogródki, z kolei apartamenty na najwyższych kondygnacjach mają antresole z wyjściem na tarasy. Na zamkniętym terenie inwestycji powstał także nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny do wyłącznego wykorzystania przez mieszkańców osiedla.

Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać
Przesuń aby
porównać

UrzekaUrzeka to nowa inwestycja mieszkaniowa w GdańskuMapka, która zapewnia wielkomiejski styl życia w pewnym oddaleniu od zgiełku centrum miasta. To kompletne osiedle z własnymi lokalami usługowymi, terenami rekreacyjnymi i sportowymi oraz wyjątkowym sąsiedztwem: lasem i Potokiem Oruńskim, który przepływa przez teren osiedla. Sprzedaż lokali w pierwszych dwóch budynkach została zakończona. Obecnie realizowane są kolejne trzy budynki.

Przesuń aby
porównać
Zaprezentowane w artykule realizacje stanowią odwzorowanie prezentowanych wcześniej wizualizacji. Odpowiada za nie gdański deweloper Domesta. Oprócz realizacji zgodnych z wizualizacjami, inwestycje tego dewelopera wyróżniają się 100 proc. terminowością, funkcjonalnymi układami mieszkań oraz podwyższonym standardem wykończenia. Domesta realizuje też program Deweloper z gwarancją plus.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkaniową dewelopera:

  • Leszczynowy Park z parkiem na terenie osiedla (Gdańsk Jasień),
  • Polana Kampinoska - kameralne osiedle (Gdańsk Łostowice),
  • Osiedle Urzeka z bogatym terenem rekreacyjnym nad Potokiem Oruńskim (Gdańsk Jasień),
  • Osiedle Nowe Południe powstające w najmłodszej dzielnicy Gdańska-Południe,
  • Remedium - apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz (w prestiżowej dzielnicy Gdańsk-Aniołki).

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane