• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Domovo - zamień mieszkanie na dom

16 maja 2022 

Osiedle Domovo - kronika budowy

Osiedle Domovo to właśnie powstająca inwestycja domów w zabudowie szeregowej, która charakteryzuje się nowoczesnym designem i bogatą zielenią. Osiedle położone będzie na Jasieniu przy ul. Guderskiego,Mapka w intensywnie rozrastającej się części Gdańska.Osiedle jest realizowane w ramach działalności dynamicznie rozwijającej się na terenie Trójmiasta Grupy Supernova Development.

Docelowo na przyszłych mieszkańców czekać będą 74 domy w zabudowie szeregowej, położone w malowniczej dzielnicy Gdańska - na Jasieniu, przy ul. Guderskiego. W pierwszym, obecnie sprzedawanym etapie znajduje się 26 domów.

Inwestycja cechuje się szeregiem atutów. Jednym z najważniejszych jest jej lokalizacja. Przyszli mieszkańcy będą mogli dostać się do centrum miasta głównymi arteriami Trójmiasta: obwodnicą, al. im. Pawła Adamowicza czy al. Armii Krajowej.

Podróż do ścisłego centrum miasta nie powinna zająć więcej jak 15 min.

Lokalizacja jest bardzo dogodna także dla osób na co dzień korzystających z komunikacji miejskiej.

Nowa zabudowa powstaje w pobliżu pętli Ujeścisko oraz planowanej w przyszłości stacji PKM Południe.

 • Deptak nad Potokiem Kozackim.
 • Deweloper oferuje domy szeregowe z garażami.
 • Po długim dniu będzie można odpocząć w przydomowym ogródku.
 • Nad bezpieczeństwem i porządkiem czuwać będzie całodobowa ochrona.
Okolica obfituje w rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. To m.in. Rental Park, Morskie Centrum Handlowe z Designer Outlet oraz liczne punkty gastronomiczne.

Nie trzeba się także martwić o bliskość przedszkoli czy szkół. W pobliżu działają również liczne apteki i przychodnie.

Samo osiedle będzie oferować komfort zielonej przestrzeni, połączony z atutami życia w mieście. Na spacer będzie można wybrać się deptakiem wzdłuż Potoku Kozackiego, który płynie przez Osiedle Domovo, a następnie dalej do terenów rekreacyjnych położonych w obszarze planowanego Parku Południowego.

Bezpieczne osiedleJednym z priorytetów dewelopera jest bezpieczeństwo. Osiedle będzie zamknięte i strzeżone, a pracownicy ochrony będą czuwać nad porządkiem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Domy (w metrażu od 150 do 160 m kw.) powstają w zabudowie szeregowej, w segmentach trzy- i czterolokalowych. Każdy dom posiada prywatny ogród oraz garaż. Funkcjonalne układy pomieszczeń, gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Ponadto na tym etapie prac istnieje możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb klientów.

 • Odpocząć będzie można w specjalnej strefie rekreacji.
 • Domy powstają w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - na Jasieniu.
Domy w cenie 899 tys. zł są doskonałą alternatywą dla osób, które chcą zamienić swoje dotychczasowe lokum na większe lub bardziej komfortowe.

W przypadku zainteresowania ofertą, kontaktować się można telefonicznie, pod numerem: 575 900 299 lub mailowo: kontakt@galerianieruchomosci.pl

Grupa Supernova Development, poza Osiedlem Domovo, ma w przygotowaniu i niebawem rozpocznie sprzedaż dwóch kolejnych inwestycji: CityCamp apartamenty inwestycyjne zlokalizowane w ścisłym Centrum Wrzeszcza oraz Five apartamenty położone przy ul. Siennickiej nad samym brzegiem Martwej Wisły.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Domovo

Domovo

Deweloper NOVA

Gdańsk Jasień, ul. Guderskiego Mapa

145 do 155 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
28500 zł/m2
Gdynia Orłowo
20400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19450 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24550 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17900 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17050 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl