• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Domovo - zamień mieszkanie na dom

16 maja 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 

Osiedle Domovo - kronika budowy

Osiedle Domovo to właśnie powstająca inwestycja domów w zabudowie szeregowej, która charakteryzuje się nowoczesnym designem i bogatą zielenią. Osiedle położone będzie na Jasieniu przy ul. Guderskiego,Mapka w intensywnie rozrastającej się części Gdańska.Osiedle jest realizowane w ramach działalności dynamicznie rozwijającej się na terenie Trójmiasta Grupy Supernova Development.

Docelowo na przyszłych mieszkańców czekać będą 74 domy w zabudowie szeregowej, położone w malowniczej dzielnicy Gdańska - na Jasieniu, przy ul. Guderskiego. W pierwszym, obecnie sprzedawanym etapie znajduje się 26 domów.

Inwestycja cechuje się szeregiem atutów. Jednym z najważniejszych jest jej lokalizacja. Przyszli mieszkańcy będą mogli dostać się do centrum miasta głównymi arteriami Trójmiasta: obwodnicą, al. im. Pawła Adamowicza czy al. Armii Krajowej.

Podróż do ścisłego centrum miasta nie powinna zająć więcej jak 15 min.

Lokalizacja jest bardzo dogodna także dla osób na co dzień korzystających z komunikacji miejskiej.

Nowa zabudowa powstaje w pobliżu pętli Ujeścisko oraz planowanej w przyszłości stacji PKM Południe.

 • Deptak nad Potokiem Kozackim.
 • Deweloper oferuje domy szeregowe z garażami.
 • Po długim dniu będzie można odpocząć w przydomowym ogródku.
 • Nad bezpieczeństwem i porządkiem czuwać będzie całodobowa ochrona.
Okolica obfituje w rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. To m.in. Rental Park, Morskie Centrum Handlowe z Designer Outlet oraz liczne punkty gastronomiczne.

Nie trzeba się także martwić o bliskość przedszkoli czy szkół. W pobliżu działają również liczne apteki i przychodnie.

Samo osiedle będzie oferować komfort zielonej przestrzeni, połączony z atutami życia w mieście. Na spacer będzie można wybrać się deptakiem wzdłuż Potoku Kozackiego, który płynie przez Osiedle Domovo, a następnie dalej do terenów rekreacyjnych położonych w obszarze planowanego Parku Południowego.

Bezpieczne osiedleJednym z priorytetów dewelopera jest bezpieczeństwo. Osiedle będzie zamknięte i strzeżone, a pracownicy ochrony będą czuwać nad porządkiem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Domy (w metrażu od 150 do 160 m kw.) powstają w zabudowie szeregowej, w segmentach trzy- i czterolokalowych. Każdy dom posiada prywatny ogród oraz garaż. Funkcjonalne układy pomieszczeń, gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Ponadto na tym etapie prac istnieje możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb klientów.

 • Odpocząć będzie można w specjalnej strefie rekreacji.
 • Domy powstają w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - na Jasieniu.
Domy w cenie 899 tys. zł są doskonałą alternatywą dla osób, które chcą zamienić swoje dotychczasowe lokum na większe lub bardziej komfortowe.

W przypadku zainteresowania ofertą, kontaktować się można telefonicznie, pod numerem: 575 900 299 lub mailowo: kontakt@galerianieruchomosci.pl

Grupa Supernova Development, poza Osiedlem Domovo, ma w przygotowaniu i niebawem rozpocznie sprzedaż dwóch kolejnych inwestycji: CityCamp apartamenty inwestycyjne zlokalizowane w ścisłym Centrum Wrzeszcza oraz Five apartamenty położone przy ul. Siennickiej nad samym brzegiem Martwej Wisły.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

 

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24200 zł/m2
Gdynia Orłowo
23900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
31200 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21450 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17750 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16100 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane