• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Domy jednorodzinne Resol

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
150 do 150 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Jankowo Gdańskie położone jest tuż za obwodnicą, dzięki czemu dojazd do samego centrum Gdańska, jak i innych części aglomeracji trójmiejskiej nie jest utrudniony. Jednocześnie położenie w otoczeniu terenów naturalnych zapewnia spokój charakterystyczny dla kameralnych przedmieść z zabudową jednorodzinną.

Kompleksowa infrastruktura niezbędna do wygodnego życia na co dzień dostępna jest w pobliskim Borkowie, Kowalach oraz Straszynie.

Inwestycja składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy z nich ma około 150 m kw. i powstał na działce o powierzchni ok. 500 m kw. Z tego powodu przyszli mieszkańcy korzystać będą mogli z dość obszernych ogrodów.

Na parterze znajduje się przede wszystkim obszerna część dzienna z wyjściem do ogrodu. Poza tym jest tu także łazienka, kotłownia, korytarz i sień oraz garaż. Na piętrze, pod nieco skośnym dachem, zaprojektowano cztery spore pokoje oraz łazienkę.

Deweloper sprzedaż domów rozpoczął po zakończeniu ich budowy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

149.97 m2
5
799 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Resol Sp. z o.o.
Resol
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji. Realizując nasz cel stworzyliśmy domy na Modrej -miejsce idealne do zamieszkania. W niedalekiej odległości od Centrum Gdańska, a jednocześnie w blisko terenów zielonych.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi