• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
HJ Development
wróć do listy

Domy na Wyspie

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
zakończona
metraż
92.5 do 133.7 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
HJ Development

Opis inwestycji

Lokalizacja blisko Trójmiasta oraz nadmorski mikroklimat sprawiają że Wyspa Sobieszewska jest ciekawym miejscem do zamieszkania. Łączna długość plaż na wyspie to aż 11 km. Poza naturalnym otoczeniem, które sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu o każdej porze roku, nie brakuje tu także infrastruktury zapewniającej wygodne życie - jest szkoła, przedszkola, kościół, sklepy oraz jednostki ochrony zdrowia. Połączenie komunikacją miejską z centrum Gdańska zapewnia autobus, którego przystanek znajduje się kilka kroków od inwestycji.

Domy Na Wyspie to kompleks sześciu domów bliźniaczych z garażami i ogrodami. Każdy segment składa się z parteru i poddasza.

Na parterze zaprojektowano salon z kuchnią i jadalnią z oknami wychodzącymi na taras i ogródek. Na parterze przewidziano także małą toaletę, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Poddasze to część sypialniano-wypoczynkowa: trzy sypialnie, duża łazienka z oknem oraz garderoba. Z poddasza możliwe jest wyjście na strych nieużytkowy.

Domy powstają na działkach od 251 do 419 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

HJ Development

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi