• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Domy nad Radunią

Żukowo, ul. Gdańska

PPHU Interior
wróć do listy

Domy nad Radunią

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2016 r. zakończona
metraż
123 do 124 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
PPHU Interior

Opis inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest przy głównej arterii miasta prowadzącej do Gdańska. W przyszłości, w odległości 1,5 km od inwestycji, będzie znajdował się węzeł nowopowstającej drogi S7 (Obwodnica Metropolitalna), co umożliwi szybki dojazd do dowolnej części Aglomeracji Trójmiejskiej, Autostrady A1, dalszego ciągu S7 (trasa Gdańsk – Warszawa).

Inwestycja powstała blisko ścisłego centrum Żukowa, stąd pieszo z łatwością dostaniemy się do m.in. urzędu miasta, szkoły podstawowej, przedszkola, przystanku PKM Żukowo, komunikacji autobusowej, sklepów oraz punktów usługowych.

Osiedle Domy nad Radunią to kompleks czterech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Domy powstały na wzgórzu z widokiem na dolinę Raduni. Nad samą rzeką znajduje się teren rekreacyjny o powierzchni 3,12 ha do wyłącznej dyspozycji i z możliwością dowolnego zagospodarowania infrastrukturą wypoczynkową przez mieszkańców osiedla.

Każdy z ośmiu domów posiada własny garaż oraz piwnicę. Powierzchnia pojedynczych działek, w zależności od położenia, to od 279 do 423 m.kw.

Sprzedaż domów na wyłączność prowadziło biuro nieruchomoci.gdynia.pl
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 2 zablokowane

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

PPHU Interior

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi