Inwestycje w Trójmieście

PPHU Interior

Domy nad Radunią

Żukowo

miejscowość:
Żukowo
miejsce:
ul. Gdańska Mapka
deweloper:
PPHU Interior
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza
metraż:
123 do 124 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do III kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle zlokalizowane jest przy głównej arterii miasta prowadzącej do Gdańska. W przyszłości, w odległości 1,5 km od inwestycji, będzie znajdował się węzeł nowopowstającej drogi S7 (Obwodnica Metropolitalna), co umożliwi szybki dojazd do dowolnej części Aglomeracji Trójmiejskiej, Autostrady A1, dalszego ciągu S7 (trasa Gdańsk – Warszawa).

Inwestycja powstała blisko ścisłego centrum Żukowa, stąd pieszo z łatwością dostaniemy się do m.in. urzędu miasta, szkoły podstawowej, przedszkola, przystanku PKM Żukowo, komunikacji autobusowej, sklepów oraz punktów usługowych.

Osiedle Domy nad Radunią to kompleks czterech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Domy powstały na wzgórzu z widokiem na dolinę Raduni. Nad samą rzeką znajduje się teren rekreacyjny o powierzchni 3,12 ha do wyłącznej dyspozycji i z możliwością dowolnego zagospodarowania infrastrukturą wypoczynkową przez mieszkańców osiedla.

Każdy z ośmiu domów posiada własny garaż oraz piwnicę. Powierzchnia pojedynczych działek, w zależności od położenia, to od 279 do 423 m.kw.

Sprzedaż domów na wyłączność prowadziło biuro nieruchomoci.gdynia.pl
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij