• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Segmenty jednorodzinne w Brzeźnie do odbioru latem

Kończy się budowa kameralnego osiedla przy ul. KobieliMapka w Brzeźnie, złożonego z czternastu segmentów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ich odbiór zaplanowano na lato tego roku.Brzeźno - nadmorska dzielnica Gdańska. Dobrze skomunikowana, z pełną infrastrukturą, szerokim asortymentem usług dla mieszkańców i najlepszym dostępem do rekreacyjnych terenów nadmorskich.

Z jednej strony wolna od rewolucyjnych zmian, charakterystycznych dla nowych dzielnic południa Gdańska, z drugiej rozwijająca się dzięki punktowym, niewielkim inwestycjom.

Spokojne osiedle wśród niskiej zabudowyJednym z nich jest osiedle Waterlane Oak, powstające w południowej części Brzeźna. Ta lokalizacja ma dwie zalety. Po pierwsze mieszkańcy osiedla mogą w ciągu 10-minutowego spaceru dojść do plaży, promenady nadmorskiej i parku brzeźnieńskiegoMapka. Po drugie zapewnia im odseparowanie od zgiełku, charakterystycznego dla okolic plaży w sezonie letnim.

W tej części Brzeźna, w której znajduje się ul. Kobieli, dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Takie jest też osiedle Waterlane Oak. Składa się na nie 14 segmentów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, otoczonych naturalną zielenią i drzewami, wśród których znajduje się 500-letni dąb.

Każdy z ogródkiem i zadaszonym miejscem parkingowymKażdy z segmentów ma powierzchnię 136 m kw. i jest trzypoziomowy. W każdym zaplanowano po pięć pokoi, dwie łazienki, aneks kuchenny.

Najwyższy poziom każdego segmentu może zostać dowolnie zaaranżowany. Może stać się domowym biurem lub miejscem relaksu - na przykład domowym kinem.

Do każdego segmentu przylega ogródek oraz zadaszone miejsce parkingowe.

Budowa osiedla już na ukończeniuBudowa osiedla rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku i posuwa się do przodu zgodnie z harmonogramem. Postęp prac można śledzić na bieżąco w dzienniku budowy na stronie inwestycji.

Segmenty zostaną przekazane mieszkańcom latem tego roku.

Większość z nich znalazła swoich nabywców, ale w sprzedaży jest jeszcze pięć ostatnich segmentów.

Doświadczony i stabilny deweloperDeweloperem osiedla jest firma LP Group, obecna w Gdańsku od kilkunastu lat. Wybudowała ona dotąd budynki mieszkalne Waterlane przy ul. Szafarnia, tuż przy marinie żeglarskiej, Waterlane Island przy ul. Chmielnej, w południowej części Wyspy Spichrzów oraz zrewitalizowała zabytkowy budynek przy ul. Wałowej - Waterlane Vintage.

Niebawem ruszą prace przy budynku Waterlane Corner, który stanie na skrzyżowaniu ul. Wałowej i Rybaki Górne, na styku Starego i Młodego Miasta w Gdańsku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Open house Gdynia 2022
muzyka na żywo, wystawa, spacer
maj 20-22
piątek - niedziela, g. 17:30
Gdynia
Wstęp wolny
Dni Otwarte marki Herman Miller
spotkanie, pokaz, dni otwarte
maj 20-21
piątek - sobota
Gdańsk, Krusel Home/Office
Wstęp wolny

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
27650 zł/m2
Gdynia Orłowo
20750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18850 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25250 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17400 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
15550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
13400 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane