Inwestycje w Trójmieście

Atrakcyjne Domy Sp. z o.o.

Domy w Pierwoszynie

Pierwoszyno

miejscowość:
Pierwoszyno
miejsce:
ul. Północna Mapka
deweloper:
Atrakcyjne Domy Sp. z o.o.
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa
metraż:
101 do 126 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w spokojnej lokalizacji, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Jej zaletą jest zielone otoczenie, które zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz blisko plaż i nadmorskich miejscowości Zatoki Puckiej.

Jednocześnie w gminie Kosakowo i bliskim sąsiedztwie powstającej inwestycji dostępna jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca wygodne życie na co dzień: przedszkole, szkoła, gimnazjum z basenem, sklepy i markety. Niedaleko jest także do dużego centrum handlowego oraz na przystanek autobusu, który jeździ do centrum Gdyni.

Szeregowe domy mają dwie pełnowymiarowe kondygnacje mieszkalne oraz poddasze użytkowe o powierzchni 50 m kw., które wykorzystać można na własne cele. Mieszkańcy korzystają z garaży, miejsce na drugi samochód znajduje się na podjeździe.

W pierwszym etapie inwestycji na działkach o powierzchni od 165 do 569 m kw. powstało osiem domów o powierzchni od 117 do 126 m kw.
Osiedle powiększa się w drugim etapie: powstają tu kolejne cztery domy. Każdy z nich ma 101 m kw. Powstają na działkach o powierzchni od 143 do 302 m kw., co gwarantuje, że przyszli mieszkańcy korzystać będą z obszernych ogrodów.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij