wróć do listy

Domy w Pierwoszynie

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
101 do 126 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w spokojnej lokalizacji, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Jej zaletą jest zielone otoczenie, które zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz blisko plaż i nadmorskich miejscowości Zatoki Puckiej.

Jednocześnie w gminie Kosakowo i bliskim sąsiedztwie powstającej inwestycji dostępna jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca wygodne życie na co dzień: przedszkole, szkoła, gimnazjum z basenem, sklepy i markety. Niedaleko jest także do dużego centrum handlowego oraz na przystanek autobusu, który jeździ do centrum Gdyni.

Szeregowe domy mają dwie pełnowymiarowe kondygnacje mieszkalne oraz poddasze użytkowe o powierzchni 50 m kw., które wykorzystać można na własne cele. Mieszkańcy korzystają z garaży, miejsce na drugi samochód znajduje się na podjeździe.

W pierwszym etapie inwestycji na działkach o powierzchni od 165 do 569 m kw. powstało osiem domów o powierzchni od 117 do 126 m kw.
Osiedle powiększa się w drugim etapie: powstają tu kolejne cztery domy. Każdy z nich ma 101 m kw. Powstają na działkach o powierzchni od 143 do 302 m kw., co gwarantuje, że przyszli mieszkańcy korzystać będą z obszernych ogrodów.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Atrakcyjne Domy
Atrakcyjne Domy
Polityka prywatności

Opinie (3)

 • hmmm (2)

  A gdzie jest garaż , piwnica czy ktoś pomyślał że sie ma np. koła do samochodu , rowery , jakieś narzędzia np. ogrodowe . Chore projekty .

  • 12 3

  • Dom z garażem

   W tej chwili rozpoczynamy budowę 4 domów z garażami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
   Możemy także wybudować dom z piwnicą i garażem na działce Inwestora.

   • 1 0

  • Racja

   Deweloperzy idą na skróty- skoro są chętni by mieszkać bez piwnicy i garażu to tak właśnie budują. Widać ludzie trzymają wszystkie graty w salonie

   • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Budowa domów w w prefabrykacji keramzytowej
rozwiń