• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Dwupokojowe mieszkania i kawalerki w Gdańsku. Przegląd oferty

20 czerwca 2022 

W ostatnim czasie widać wśród klientów wzrost zainteresowania mieszkaniami dwupokojowymi i kawalerkami. Takie lokale wybierają osoby, które marzą o swoim pierwszym mieszkaniu. To również opcja dla osób chcących w bezpieczny sposób ulokować swoje oszczędności z powodu obaw o rosnącą inflację. Jakie inwestycje warto rozważyć pod kątem wyboru zarówno jedno- jak i dwupokojowych mieszkań?W Gdańsku jedną z najbardziej popularnych dzielnic jest Jasień. Przyszli mieszkańcy wybierają tę dzielnicę nie tylko ze względu na rozwiniętą infrastrukturę, komunikację, ale również korzystną cenę mieszkania. Ważnym elementem jest też bliskość zieleni. Warto pamiętać, że powstający Park Południowy dodatkowo zagwarantuje przyszłym mieszkańcom możliwość odpoczywania blisko natury. Wśród ofert na rynku pierwotnym wyróżnia się propozycja Leszczynowego Parku.

Osiedle Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem Gdańsk Jasień. Osiedle Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem Gdańsk Jasień.

Mieszkania dwupokojowe i kawalerki w Leszczynowym ParkuTo już trzecia inwestycja gdańskiego dewelopera Domesta przy ulicy Leszczynowej. W ramach osiedla powstanie m.in. park, ogród sensoryczny i siłownia zewnętrzna. Warto zaznaczyć, że pierwsze prace przy tworzeniu 16 tys. m kw. parku już się rozpoczęły.

W ofercie Leszczynowego Parku znajdują się jeszcze trzy kawalerki z możliwością odbioru w listopadzie tego roku. Każda z nich ma powierzchnię 35,83 m kw., a ceny rozpoczynają się już od 332 780 zł.

- Wśród nich "kawalerka 3.B.8 gwarantuje przyszłym nabywcom przestronną przestrzeń mieszkalną. Atutem mieszkania jest balkon od południowej strony, co jest gwarancją nasłonecznienia przez większą część dnia - mówi Paweł Zabolewicz, starszy specjalista ds. sprzedaży - Dla osób szukających większego metrażu, dobrą propozycją będzie dwupokojowe mieszkanie 1.A.25 o pow. 49 m kw. Widok z lokalu i balkonu na zieleń gwarantuje spokój.
W ofercie Leszczynowego Parku znajdują się dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 40,52 do 49 m kw. Do wyboru są lokale z ogródkami lub balkonami. Ceny rozpoczynają się od 376 350 zł. Dodatkowo, do końca czerwca, firma Domesta przygotowała promocję, dzięki której istnieje możliwość zakupu do mieszkania - miejsca postojowego z 50 proc. rabatem.

Inwestycja Urzeka - osiedle na gdańskim Jasieniu. Inwestycja Urzeka - osiedle na gdańskim Jasieniu.

Osiedle Urzeka, a w okolicy dużo naturyPromocyjnymi cenami zachęca inwestycja Urzeka położona również w gdańskiej dzielnicy Jasień przy ul. Guderskiego. Warto rozważyć tę inwestycję, zwłaszcza, że w planach Gdańska jest ulica Nowa Turzycowa, która umożliwi łatwiejszy dostęp do ul. Jabłoniowej.

Firma Domesta postanowiła zadbać o mieszkańców, decydując się na stworzenie w ramach inwestycji m.in. naturalnego placu zabaw, jak i olbrzymiej strefy rekreacji tuż nad Potokiem Oruńskim. W pobliżu osiedla znajdują się także zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I oraz Świętokrzyska II i liczne ścieżki rowerowe.

Po udanej kwietniowej premierze inwestycji Domesta zdecydowała się na uruchomienie sprzedaży kolejnego budynku. W ofercie znajduje się ostatnia już kawalerka w cenie 274 tys. zł.

Ceny mieszkań na osiedlu Urzeka- Inwestycja Urzeka wyróżnia się przemyślanymi i funkcjonalnymi układami mieszkań. Wszystkie lokale mają praktyczne rozkłady pozwalające na aranżację według własnego uznania - przedstawia ofertę Monika Maternik, przedstawicielka firmy - Szeroka dostępność powierzchni pomiędzy 30 a 44,74 m kw. pozwoli na wybór odpowiedniego mieszkania. Dwupokojowe mieszkania 1.A.07 oraz 2.A.05, do których przynależą ogródki, mają wspaniały widok na liczne tereny zielone, gdzie można spędzać miło czas na świeżym powietrzu.
- Ceny dwupokojowych mieszkań rozpoczynają się już od 279 tys. zł. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie 8 tys. zł, istnieje też możliwość zakupu miejsca w garażu w cenie 25 tys. zł bądź miejsca naziemnego w kwocie 15 tys. zł - dodaje.
Osiedle Urzeka to też dobry wybór dla osób szukających większego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Koszt trzypokojowego mieszkania o rozmiarze 62,82 m kw. rozpoczyna się już od 475 tys. zł.

Osiedle #NaSwoim Gdańsk Chełm - mieszkania przy ul. Ptasiej. Osiedle #NaSwoim Gdańsk Chełm - mieszkania przy ul. Ptasiej.

Osiedle #NaSwoim blisko zaplecza usługowego, komunikacji i szkółCiekawą ofertą dla osób marzących o zamieszkania na gdańskim Chełmie jest inwestycja #NaSwoim . Większość mieszkań znalazła już swoich przyszłych nabywców, ale w ofercie są jeszcze dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 44,41 do 47,09 m kw.

- Wśród dostępnych lokali znajduje się m.in. mieszkanie 1.B.4 położone na parterze od strony wschodniej, z ogródkiem do wyłącznego korzystania o powierzchni 37,85 m kw., czyli niemal tak dużym jak powierzchnia mieszkania (47,09 m kw.) - mówi Agnieszka Zielińska, doradczyni z firmy Domesta - Mieszkanie posiada foremny salon z aneksem kuchennym (24,19 mkw.), a także sypialnię z wnęką na szafę. Natomiast mieszkanie 1.B.21 o powierzchni 44,91 mkw. położone jest od wschodu na III piętrze budynku i będzie miało ładny widok na mający powstać niebawem Park Jar Sikorskiego.
Osiedle #NaSwoim znajduje się obok bogatego zaplecza usługowego w postaci Centrum Handlowo-Usługowego "Pasaż Chełmski". Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej, co znacząco wpłynie na wysoki komfort zamieszkiwania w tej okolicy. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, w tym niebawem mający powstać park Jar Sikorskiego, to gwarancja możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Do każdego z mieszkań można dokupić miejsce postojowe w hali garażowej albo zewnętrzne miejsce postojowe przed budynkiem. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie również zamknięte pomieszczenie na rowery w hali garażowej. Termin odbioru budynku to czerwiec 2023 roku.

Skontaktuj się w sprawie mieszkaniaZe wszystkimi inwestycjami można zapoznać się na stronie internetowej, gdzie znajdziemy szeroki wybór mieszkań położonych w okolicach powstających parków. Warto też skontaktować się telefonicznie z doradcami, którzy zaproponują najlepszą opcję pod numerami telefonów 511-683-312, 572-283-331 lub 505-991-887, a także mailowo sprzedaz@domesta.com.pl

Istnieje też możliwość bezpłatnego spotkania z Doradcą Kredytowym, który zaproponuje wsparcie przy pozyskaniu finansowania mieszkania.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

NaSwoim

NaSwoim

32 ogłoszenia

NaSwoim

32 ogłoszenia

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Chełm, ul. Ptasia Mapa

42.8 do 69.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Urzeka

Urzeka

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Jasień, ul. Guderskiego Mapa

30 do 65 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
28500 zł/m2
Gdynia Orłowo
20400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19450 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24550 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17900 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17050 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl