• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dyrekcja

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
do III kw. 2020 r. zakończona
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Dyrekcja to zabytkowy budynek na postoczniowych terenach w Gdańsku. Znajduje się on na obszarze, który w ciągu najbliższych lat przechodził będzie znaczące zmiany - zabytkowe budynki będą remontowane i przystosowywane do nowych funkcji usługowych, planowana jest także budowa nowej zabudowy mieszkaniowej. W efekcie powstać ma tu nowa dzielnica Gdańska, która osobom, które będą tu mieszkać i pracować zapewnić ma kompleksową infrastrukturę.

Lokalizacja Dyrekcji zapewnia łatwy dojazd do niej zarówno samochodem (powstała w ostatnich latach ul. Popiełuszki), jak i środkami komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo Europejskiego Centrum Solidarności, sali BHP, a także historia samego budynku Dyrekcji sprawiają, że miejsce to ma wyjątkowe znaczenie.

Jednocześnie wnętrza Dyrekcji po przeprowadzonym pod nadzorem konserwatora remoncie nie stracą historycznego wyglądu i elementów wykończeniowych, których część pamięta jeszcze końcówkę XIX wieku. Przeprowadzone prace i rearanżacja spowodują jednak, że standard budynku zostanie dostosowany do dzisiejszych wymogów.

W budynku dostępna będzie zróżnicowana powierzchnia biurowa, w tym - na najwyższych piętrach budynku - przestrzeń co-workingowa. Wnętrza są dostosowywane do potrzeb mniejszych firm i start-upów. Wprowadzone zostaną wspólne udogodnienia takie jak współdzielone sale konferencyjne, strefy relaksu, kawiarnia, kuchnie, a nawet powierzchnia na organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Komercjalizacją budynku na wyłączność zajmuje się międzynarodowa firma doradcza Cushman&Wakefield
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie

Deweloper

Stocznia Cesarska Development Sp. z o.o., utworzona wspólnie przez dwóch belgijskich deweloperów Revive i Alides jest spółką celową, która od wiosny 2017 roku jest właścicielem 16ha terenów postindustrialnych w Gdańsku.
rozwiń
58 767-79-80

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja