wróć do listy

Dyrekcja

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
do III kw. 2020 r. zakończona
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Dyrekcja to zabytkowy budynek na postoczniowych terenach w Gdańsku. Znajduje się on na obszarze, który w ciągu najbliższych lat przechodził będzie znaczące zmiany - zabytkowe budynki będą remontowane i przystosowywane do nowych funkcji usługowych, planowana jest także budowa nowej zabudowy mieszkaniowej. W efekcie powstać ma tu nowa dzielnica Gdańska, która osobom, które będą tu mieszkać i pracować zapewnić ma kompleksową infrastrukturę.

Lokalizacja Dyrekcji zapewnia łatwy dojazd do niej zarówno samochodem (powstała w ostatnich latach ul. Popiełuszki), jak i środkami komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo Europejskiego Centrum Solidarności, sali BHP, a także historia samego budynku Dyrekcji sprawiają, że miejsce to ma wyjątkowe znaczenie.

Jednocześnie wnętrza Dyrekcji po przeprowadzonym pod nadzorem konserwatora remoncie nie stracą historycznego wyglądu i elementów wykończeniowych, których część pamięta jeszcze końcówkę XIX wieku. Przeprowadzone prace i rearanżacja spowodują jednak, że standard budynku zostanie dostosowany do dzisiejszych wymogów.

W budynku dostępna będzie zróżnicowana powierzchnia biurowa, w tym - na najwyższych piętrach budynku - przestrzeń co-workingowa. Wnętrza są dostosowywane do potrzeb mniejszych firm i start-upów. Wprowadzone zostaną wspólne udogodnienia takie jak współdzielone sale konferencyjne, strefy relaksu, kawiarnia, kuchnie, a nawet powierzchnia na organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Komercjalizacją budynku na wyłączność zajmuje się międzynarodowa firma doradcza Cushman&Wakefield

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena