• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Falista

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
40 do 120 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek powstaje w miejscu z którego właściwie od razu wejść można do lasu - na ścieżkę rekreacyjną prowadzącą na punkt widokowy. Z drugiej strony po kilku minutach znaleźć się można w centrum miasta czy na dworcu Gdynia Głowna, gdzie zatrzymuje się także SKM.

W okolicy znajduje się także infrastruktura zapewniająca wygodę codziennego życia: sklepy, przedszkola, położony nieopodal żłobek.

W trzykondygnacyjnym budynku, wykończonym w modernistycznym stylu znajdzie się 14 lokali mieszkalnych. Pod budynkiem powstała hala garażowa, a na dachu zaplanowano ogólnodostępny, otoczony szklaną balustradą taras z widokiem na Zatokę Gdańską.

Mieszkania z oknami od frontu budynku mają balkony, a największy (122-metrowy) lokal na parterze własny około stumetrowy ogród.

Posesja będzie ogrodzona i monitorowana, mieszkańcy korzystać będą tu mogli z zielonej, przydomowej części wspólnej. W budynku do dyspozycji będzie winda rozpoczynająca bieg w hali garażowej oraz rowerownia.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Sozotech

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi