• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Free City Gdańsk Przetoczna

Gdańsk Przeróbka, ul. Przetoczna

wróć do listy

Free City Gdańsk Przetoczna

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstać ma w dzielnicy Przeróbka, niedaleko Mostu Siennickiego, a więc w sąsiedztwie dzielnicy Długie Ogrody, a dalej Śródmieścia Gdańska.

Nowa zabudowa powstanie także na nabrzeżu Martwej Wisły, dzięki czemu z części mieszkań rozciągał się będzie widok na rzekę.

W ramach kompleksu powstanie kilka budynków o zróżnicowanej wysokości, architekturze i funkcji. Właściciel terenu rozpatrując możliwości wykorzystania gruntu o powierzchni około 1,7 ha zaplanował obiekty o funkcji usługowej: biurowe, hotelowe oraz zamieszkania zbiorowego.

Przewiduje się, że cztery z nich - wzdłuż ulicy Przetocznej - mogłyby stać się obiektami zamieszkania zbiorowego, w tym najbardziej przybliżony do ulicy Siennickiej budynek o wysokości 55 metrów. Niższe budynki o tej funkcji miałyby 10-12 pięter, a więc tyle, ile znajdująca się po drugiej stronie ulicy Siennickiej zabudowa mieszkaniowa. Niższe budynki w głębi działki, znajdujące się bliżej wody, zaplanowano jako biurowce. Budynek najbliżej nabrzeża mógłby być hotelem.

Przyziemie od strony Przetocznej zajęłyby lokale usługowe, w tym market spożywczo-przemysłowy. Z kolei wyżej, na wyniesionej części zabudowy, powstałyby lokale gastronomiczne. Pod całą zabudową zaplanowano halę garażową.

W pierwszym etapie planowana jest realizacja dwóch budynków: colivingovego (około 200 lokali o powierzchni około 18,5 m kw. każdy) oraz usługowo-handlowego. W budynkach zamieszkania zbiorowego powstać miałyby także pomieszczenia wspólne typowe dla takich obiektów: siłownie, pralnie, sauny czy sale do wspólnej pracy.

Inwestycja jest w trakcie przygotowania.

Wizualizacja przedstawia koncepcyjny układ budynków we wczesnej fazie projektowej. Koncepcja powstała w pracowni BJK.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Alter Investment S.A. - deweloper gruntowy. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi