wróć do listy

Fregata

Deweloper: Doraco
typ zabudowy
wielorodzinna, wysoka
realizacja
od IV kw. 2007 r. do II kw. 2010 r. zakończona
metraż
34 do 95 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja

Opis inwestycji

Fregata to dziesięciopietrowy budynek, który stanął na placu zaraz obok dużego sklepu spożywczego na skrzyżowaniu al. Hallera z ul. Kościuszki. Wysokością dorównuje istniejącym już budynkom mieszkalnym zlokalizowanym w tym rejonie miasta. Na dwóch dolnych kondygnacjach powstały punkty usługowe.

Na pozostałych ośmiu pietrach znajduje się 57 mieszkań o powierzchniach od 34 do 95 m kw. Najwięcej z nich stanowią lokale dwu- i trzypokojowe.

W budynku zostały zainstalowane dwie windy łączące podziemną (na 55 pojazdów) i parterową (na 18 aut) halę garażową z odpowiednim piętrem.

Niewątpliwym atutem budynku jest jego doskonałe położone - tuż przy przystanku tramwajowym, niedaleko planowanej Trasy Słowackiego (Nowej Kościuszki w tym rejonie) oraz ok. 3 km od plaży w Brzeźnie, na którą można dojechać wygodną ścieżką rowerową wzdłuż al. Hallera.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie (4) 1 zablokowana

 • lepsza taka lokalizacja w pobliżu pasa nadmorskiego niż wypizdowo na myśliwskiej lub też łostowickiej....Bądź co bądź to centrum wrzeszcza, a ogródki tez kupi developer - wszak era dzialkowców musi minąć bezpowrotnie. Co zaś się tyczy widoku z okna, to owszem jest i na morze i to jest piękne......
  NO coż jeden lubi centum,a inny zadupie.

  • 20 3

 • spoko inwestycja

  Bardzo elegancki budynek, ładnie wykończony, zupełnie nowa jakość w tej dzielnicy. Jasne, że jest drogo, ale jak kto nie ma kasy, to kupuje se na Szadółkach. A to jednak w centrum miasta i nad morze niedaleko. Pewnie, że zaraz napiszą malkontenci, że ruch, tramwaj i w ogóle. Takim radze się do Sforchnigaci przenieść. Tramwaju tam ni ma.

  • 16 3

 • a mi się podoba

  ostatnio szukałem mieszkania we Wrzeszczu - i w sumie Doraco wypadło najlepiej pod względem metraży i cen - jeden koleś z firmy H próbował mi sprzedać miejsce za 45 tys złotych :)

  • 5 3

 • Super lokalizacja

  Za samą lokalizację warto zapłacić. I Baltic Arena pod bokiem :)

  • 16 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena