• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Gaja Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
30 do 175 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Gaja Park powstanie w tzw. pasie nadmorskim, na dodatek w otoczeniu starodrzewu podworskiego parku Przymorze. Spacer na plażę z tego miejsca zajmuje kilka minut, a zielone otoczenie wokół zabudowy dawać będzie poczucie ciągłego obcowania z przyrodą (Gaja to w mitologii rzymskiej Matka Ziemia).

To lokalizacja, która sprzyjać będzie osobom, które cenią aktywne formy spędzania czasu i relaksu: spacery, jazdę na rowerze, bieganie. Jednocześnie otoczenie dzielnic Żabianka i Przymorze daje dostęp do kompleksowej infrastruktury handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej oraz opieki zdrowotnej.

Zabudowa powstanie w miejscu istniejącego do czasu II wojny światowej starego dworu, potem znajdowały się tu budynki Uniwersytetu Gdańskiego. W sumie będzie to 80 apartamentów w trzech cztero- i pięciokondygnacyjnych budynkach. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełniona zostanie różnorodnymi gatunkami roślin i zagospodarowanymi częściami wspólnymi, które sprzyjać mają sąsiedzkiej integracji i rodzinnemu spędzaniu czasu.

Elewacje budynków oraz ich części wspólne wykończone zostaną szlachetnymi, naturalnymi materiałami, co zapewnić ma wygodę i poczucie życia w przestrzeniach wysokiej jakości. Apartamenty będą miały duże przeszklenia, dzięki czemu lokale będą ponadstandardowo doświetlone, a ich mieszkańcy cieszyć się będą widokami na otaczającą zabudowę zieleń.

Apartamenty wyposażone zostaną w inteligentne rozwiązania umożliwiające zdalne oraz zautomatyzowane sterowanie funkcjami i wyposażeniem apartamentu - zużyciem mediów i bezpieczeństwem. Osiedle będzie monitorowane.

W zabytkowej piwnicy, będącej fragmentem historycznej zabudowy, planowane jest urządzenie winiarni.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

DORACO Investment
Polityka prywatności

Opinie (1)

 • Architekt nawymyślał, a wyszło jak zawsze

  Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych lokalizacji w Trójmieście. Ale tak paskudnego projektu to dawno nie widziałem. Jasna część budynku to jeszcze ujdzie, ale te balkony i wypusty w sąsiednich budynkach.... Chyba, że architekt faktycznie chciał bardzo aktywnym sąsiadom dać możliwość skakania sobie z balkonu na balkon w ramach integracji.

  Jakość terenów zielonych między budynkami poraża. Kilka ławeczek, pseudo dziedziniec, niestety najwyraźniej deweloper stwierdził: Dobra lokalizacja, więc nie muszę się starać i tak sprzedam jak ciepłe bułeczki.

  • 7 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.