• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Garden Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2023 r. do II kw. 2025 r. w budowie
metraż
52 do 92 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - w Sobieszewie. To wyspa, która kojarzona jest z wypoczynkiem i plażowaniem. Właśnie na plaży i na spacerach po nadmorskim lesie będą mogli spędzać czas mieszkańcy nowej zabudowy przy ul. Turystycznej - znajdują się one po drugiej stronie ulicy. Z kolei tuż obok inwestycji przebiega Kanał Młynówka, który przyciąga dzikie ptactwo i motyle.

Jednocześnie zabudowa powstaje nieopodal centrum dzielnicy Sobieszewo, dzięki czemu blisko jest do tutejszych sklepów, restauracji, barów. Szybko można stąd wyjechać w kierunku centrum Gdańska, a także trasy S7 i autostrady A1 (bez wjeżdżania do centrum). W sezonie letnim do Śródmieścia Gdańska dostać się można także kursującym z Sobieszewa tramwajem wodnym.

Kameralna inwestycja to w sumie 16 lokali dwu-i trzypokojowych w kameralnej, szeregowej zabudowie o nowoczesnej, apartamentowej architekturze.

Lokale na parterze będą miały przestronne ogródki o powierzchni od 47 do nawet 188 m kw., a te na piętrze tarasy na dachu (od 54 do 86 kw.) Wewnątrz ciepło zapewniać będzie ogrzewanie podłogowe.

Do każdego lokum prowadziło będzie niezależne wejście, parkowanie auta będzie na terenie posesji. Będzie ona ogrodzona, zaplanowano tu także wiatę rowerową.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Jesteśmy niedużym deweloperem, który swoją działalność zapoczątkował w 2020 roku. Nasze projekty charakteryzuje świetna lokalizacja, nowoczesna architektura oraz praktyczność w użytkowaniu budowanych apartamentów. Kapito Investment powstało z ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji Małokacka w Gdyni

dni otwarte

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja