Wiadomości

Gdzie znaleźć idealny dom w Trójmieście?

Dom idealny dla każdego oznacza co innego. Część osób poszukuje dużej nieruchomości z ogrodem na obrzeżach, inni najchętniej zamieszkaliby w ścisłym centrum. Okazuje się, że w Gdańsku znaleźć można domy łączące obie te cechy. Rezydencje Szczodra to kameralny azyl niemal w sercu miasta - czym się wyróżnia?Najlepsza lokalizacja w GdańskuMorena to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Połączenie bliskości centrum z charakterem zacisznego przedmieścia szybko stało się urzeczywistnieniem lokalizacji idealnej. Rezydencje Szczodra od centrum miasta, Wrzeszcza czy Oliwy dzieli jedynie 10 minut.

Życie w mieście coraz wygodniejszeCo ciekawe - coraz więcej osób przy wyborze swojego miejsca do życia kieruje się nie tylko "stanem zastanym", ale również potencjałem. Morena nie tylko odpowiada na ten trend, ale wręcz go kreuje. Betonowe bloki i betonowe trawniki odchodzą w niepamięć. Ich miejsce zastępuje starannie zaprojektowana, zielona przestrzeń przyjazna mieszkańcom.

Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to bez wątpienia dodatkowy atut, który docenią szczególnie osoby uprawiające sport, rodziny z dziećmi, ale i wszyscy pasjonaci długich spacerów.

Rezydencje Szczodra - co je wyróżnia?Przede wszystkim prestiżowy charakter, który nadaje wyjątkowy projekt zabudowy szeregowej starannie wkomponowanej w otoczenie. Od pierwszej chwili ma ona gwarantować komfort i prywatność. Nowoczesna architektura "nie krzyczy" kolorami czy sztampowymi formami. Zaprojektowana, by się wyróżniać, choć jednocześnie dawać poczucie harmonii, spokoju i unikatowości stylu.

W codziennym biegu, wielkomiejskim zgiełku, ciągłym natłoku dźwięków, barw i wrażeń taka ostoja bezsprzecznie stanowi element prestiżu. Niewiele jest w Trójmieście miejsc, gdzie we własnym ogrodzie, z filiżanką świeżo zaparzonej kawy można posłuchać śpiewu ptaków, i jednocześnie po kilkunastu minutach spacerować już brzegiem Motławy.

Dla kogo Rezydencje Szczodra?Dla wszystkich, którzy cenią jakość, wygodę, ale i prawdziwą przyjemność z mieszkania. Na Szczodrej nie ma miejsca na kompromisy - domy niemal w centrum, jednak o charakterze przedmieścia, czekają już na swoich mieszkańców.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł