wróć do listy

Hajduczek Willowe Wzgórza

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
realizacja
do II kw. 2020 r. zakończona
metraż
90 do 232 m2
lokalizacja
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle Hajduczek Willowe Wzgórza od 2000 roku powstaje w Łapinie Dolnym koło Kolbud. Jest położone niedaleko od trójmiejskiej aglomeracji, a jednocześnie nad brzegiem jeziora, w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Zaplecze handlowo-usługowo-edukacyjne znajduje się w Kolbudach.

Budowę Osiedla Hajduczek Willowe Wzgórza podzielono na kolejne zadania, dwa z nich są zakończone. W ramach infrastruktury wewnątrzosiedlowej wybudowano staw osiedlowy obsadzony bogato zielenią z drzewami, krzewami i z utwardzonym tarasem przeznaczonym na imprezy integracyjne mieszkańców.
Całe osiedle posiada utwardzone drogi i chodniki zapewniające komfortową komunikację na terenie osiedla.

Działki na których powstały domy mają od 800 do 2034 m kw. są zagospodarowane, a ich teren wyrównany. Taka powierzchnia działek daje przyszłym właścicielom możliwość tworzenia pięknych ogrodów.

Budowa pierwszego etapu zakończyła się w 2004 roku. Powstało tu wtedy 50 domów wolnostojących (od 150 do 230 m kw.) z garażami na jeden lub dwa samochody. Budynki zostały rozlokowane tarasowo, część z nich otoczyła zagospodarowane oczko wodne. Projekt wykonała pracownia Diogenes Studio.

Drugie zadanie tworzą 23 budynki jednorodzinne z garażami. Ich realizacja zakończyła się w 2016 roku. Ze względu na znaczące różnice poziomów terenu, budynki rozmieszczono na trzech tarasach, co pozwoliło znakomicie wykorzystać walory widokowe okolicy i zapewnić szeroką panoramę z każdego budynku. Domy mają powierzchnię od 150 do 178 m kw. z garażami na dwa samochody. Prace projektowe prowadziła Pracownia Architektoniczna Małgorzaty Miernik.

Trwa także realizacja trzeciego zadania. Architektonicznie różni się nieco od powstałej wcześniej zabudowy. W ramach realizacji powstanie w sumie 109 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Będą to domy dwukondygnacyjne o powierzchni użytkowej 90 m kw. z możliwością dobudowy przy niektórych z nich garażu. Domy szeregowe i w zabudowie bliźniaczej z garażami mają powierzchnię od 120 do 168,5 m kw. Dzięki tarasowej zabudowie osiedla z większości domów rozpościera się widok na zbiornik Łapiński i dolinę Raduni. Projekt wykonała pracownia Architekci Adam Specht.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (10) 1 zablokowana

 • Re: Hajduczek Willowe Wzgórza - opinie i oceny (1)

  witam, czy bardzo słychać hałas ze strzelnicy "Czapla" która jest nie daleko ???

  • 5 4

  • częściej słychać ptaki niż strzały

   • 0 0

 • 3 Etap (2)

  Czy jest ktos w stanie sie wypowiedziec o tym developerze bo jestam zainteresowany kupnem

  • 0 1

  • good

   • 0 0

  • wątpliwy

   byłam zainteresowana zakupem nieruchomości od tego dewelopera od września 2016 i od tego tez momentu cyklicznie mailowo zbywana. nieustannie na moje pytanie (jak podaje str internetowa - etap budowy prace przygotowawcze) kiedy faktycznie ruszy budowa , podawano nieustannie nowe terminy - najpierw byl październik 2016, potem marzec 2017, potem maj 2017. bardzo załuje, bo niesamowicie liczyłam na zakup domu w tej lokalizacji, ale na logikę, finalnie w czerwcu sobie odpuściłam. nie chce stresować sie przez kolejne kilkanaście m-cy albo i lat kiedy taki falstart ma "deweloper".
   mam aktualną nieruchomość nieopodal Łapina- dla tych którzy mają nieco dalej, powiem- do grudnia tego roku NADAL NAWET ŁOPATA NIE WBITA :) mimo, ze jak widac na str- sprzedawane są/rezerwowane kolejne domy.

   • 2 0

 • coś dalej wiadomo? (4)

  Czy wiadomo kiedy ruszy trzeci etap? Czy warto tam ładować pieniądze? Jestem zainteresowany kupnem szeregu, ale z tego co widzę to jakaś dziwna historia bo ruszyć nie mogą

  • 4 3

  • nadal nic

   byłam na "placu budowy" 2tyg temu. oprócz zrównanego terenu i dosłownie 1 koparki (zaparkowanej) nic.. dodam, że ten sam widok zastałam podczas mojej ostatniej wizyty- w okolicach lutego.. Oferta pod względem cenowym i lokalizacyjnym absolutna petarda, ale moim zdaniem to jakiś wałek, bo niby dlaczego nie mogą rozpocząć budowy od ponad 2 lat? panie z biura nie są w stanie powiedzieć kiedy faktycznie ruszy budowa, a na str www od dawna status zaawansowania widnieje "prace przygotowawcze".. nie oszukujmy się, ale w te 2 lata, od kiedy jest oferta i kilka domów w "rezerwacji"
   to już dawno część osiedla powinna stać.

   • 2 0

  • Ruszyć nie mogą

   Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze .

   • 2 0

  • Willowe wzgorza

   Na terenie osiedla Hajduczek, Willowe Wzgorza , (Zadanie 3) ruszyly prace Na dzien dzisiejszy trwaja prace nad dwoma blizniakami oraz jedmym szeregiem ( 6 domow) o powierzchni 90 m2.
   Prace budowlane podejmowane sa pod tak zwanego klienta.... Pozdrawiam serdecznie.

   • 0 0

  • Witam serdecznie,
   Widze,ze jest Pan zainteresowany osiedlem Willowe Wzgorza.... Bardzo mi milo to widziec... Ja rowniez sie tym osiedlem interesuje... Obeznie tj czerwiec 2020 na terenie Zadania nr 3 budowane sa dwa blizniaki oraz jeden szereg 6 domow 90 m2.
   Szereg wiekszych domow (szesciu) powyzej 120m2 plus z garazami w bryle budynku posiada juz jedna rezerwacje. Potrzebne sa jeszcze dwie aby budowa ruszyla... Czas oczekiwania na oddanie budynku to ok 20 mcy od momentu podpisania umowy rezerwacyjnej....

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Dni otwarte na terenie inwestycji Chlebova
Dni otwarte na terenie inwestycji...
dni otwarte
wrz 18-19
piątek - sobota
Gdańsk
Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdynia - 6. edycja
Open House Gdynia - 6. edycja
warsztaty , pokaz
wrz 26-27
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdynia

Ranking najlepszych w Trójmieście