• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Harmonia życia od Euro Stylu. Przyjdź na Dzień Otwarty osiedli Beauforta 2 i Konstelacja w Pogórzu

24 maja 2022 
Konstelacja w Pogórzu k. Gdyni (wiz.) Konstelacja w Pogórzu k. Gdyni (wiz.)

Komfortowe miejsce do życia to nie tylko wygodne, funkcjonale mieszkanie. To również najbliższe otoczenie, w którym masz pod ręką wszystko, co zaspokoi twoje codzienne potrzeby. To także mądrze zaaranżowana przestrzeń, która będzie twoją oazą. Tu "naładujesz baterie" po ciężkim dniu. Tu będziesz cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z dziećmi czy przyjaciółmi - ty zdecydujesz, czy spokojnie, czy aktywnie.Takimi właśnie pełnymi harmonii miejscami będą osiedla Beauforta 2 i Konstelacja w Pogórzu k. Gdyni tworzone przez Euro Styl. Możesz poznać okolicę oraz zobaczyć przykładowe mieszkania podczas Dnia Otwartego w sobotę, 28 maja br., w godz. 10:00-16:00.


Osiedle Beauforta. Spacer po osiedlu 2022Wyobraź sobie, że gdy rano otwierasz szeroko okno, pobudza cię do życia czyste, nadmorskie powietrze i widok pięknej różnorodnej zieleni. Nie musisz się spieszyć, bo dziecko odprowadzisz do przedszkola "za rogiem", a starsza pociecha sama pobiegnie do położonej niedaleko szkoły.

Do pracy dojedziesz wygodnie autem lub autobusem. A gdy wrócisz po ciężkim, wypełnionym obowiązkami dniu, zrelaksujesz się nie tylko na wygodnej kanapie w domowym zaciszu, ale też w jednym z uroczych, zielonych zakątków w starannie zaaranżowanych przestrzeniach wspólnych osiedla. Dzieci bawiących się na placu zabaw dopilnujesz z wygodnej ławeczki albo siedząc w fotelu na przestronnym balkonie.

Jeśli wolisz aktywny wypoczynek, możesz skorzystać z pobliskiego ogólnodostępnego kompleksu sportowego, ruszyć z kijkami jedną z wielu spacerowych alejek albo na rowerze wygodną ścieżką, prowadzącą do nieodległej plaży, z której możesz podziwiać podniebne ewolucje kitesurferów. Jeśli nie masz ochoty gotować - ugości się ulokowana w sąsiedztwie włoska knajpka albo w kilkanaście minut dojedziesz na pyszną, świeżą rybę w Rewie lub Mechelinkach.

Osiedle Beauforta 2 w Pogórzu k. Gdyni (wiz.) Osiedle Beauforta 2 w Pogórzu k. Gdyni (wiz.)

Komfortowo i oryginalnieSąsiadujące ze sobą osiedla Beauforta 2 i Konstelacja, zlokalizowane na rozległym terenie pomiędzy ulicami Derdowskiego i KościuszkiMapka, powstają w sąsiedztwie zakończonej już inwestycji Euro Stylu - Osiedla Beauforta. Estetyka i ponadczasowa architektura tych projektów nadaje rozwijającej się szybko okolicy nowoczesny i przyjazny charakter. Inwestycje charakteryzuje niska, trzypiętrowa zabudowa, a odpowiednie rozmieszczenie budynków zapewni mieszkańcom poczucie prywatności.

- Dzięki dużym oknom mieszkania będą doświetlone naturalnym światłem. Przestronne balkony, na których swobodnie zmieszczą się leżaki lub wypoczynkowe fotele, oraz przydomowe ogródki należące do lokali na parterach staną się prywatnymi oazami spokoju i wypoczynku. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania dadzą właścicielom możliwość stworzenia wymarzonej, komfortowej przestrzeni - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.
Na Osiedlu Beauforta 2 klienci Euro Stylu mają do wyboru mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od 36 do 89 m kw. Konstelacja oferuje zaś lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 37 do 79 mkw. Wyróżnia je wysokość 275 cm, czyli aż o 15 cm więcej niż standardowo, oraz wykończone, gładkie i pomalowane na biało ściany.

Większe od standardowych będą też okna balkonowe, co da jeszcze większy dopływ naturalnego światła do wnętrz. Kupujący mieszkanie w Konstelacji będzie również mógł zdecydować, czy chce wyższe drzwi wewnętrzne, co w połączeniu z wyjątkową wysokością mieszkania pozwoli na oryginalną aranżację.

Konstelacja w Pogórzu k. Gdyni. Wnętrze mieszkania (wiz.) Konstelacja w Pogórzu k. Gdyni. Wnętrze mieszkania (wiz.)

Twoja życiowa przestrzeńRozległe przestrzenie między budynkami stworzyły możliwość pomysłowego i funkcjonalnego zaprojektowania przestrzeni, w której każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Sąsiadujące ze sobą osiedla dają wiele możliwości spędzenia wolnego czasu i relaksu na łonie natury.

W niewielkiej odległości od Osiedla Beauforta 2Konstelacji, tuż przy Osiedlu Beauforta, znajduje się Gminna Strefa Rekreacji z oświetlonymi, wielofunkcyjnymi boiskami, zewnętrzną siłownią, crossfitem, pająkiem linowym, ścianką wspinaczkową i skate parkiem. Zachęcających do aktywności na świeżym powietrzu miejsc nie zabraknie też na terenie nowych inwestycji.

Na Osiedlu Beauforta 2 powstaną np. trampoliny, podniebna deskorolka, karuzela i platforma wspinaczkowa oraz place zabaw dla młodszych dzieci. Będzie tam można wypocząć w zacisznej altanie albo w hamaku w wypełnionych zielenią strefach relaksu.

Różnorodna roślinność, która wypełni przestrzenie między budynkami, stworzy idealne do wypoczynku enklawy. Będą tu proekologiczne ogrody deszczowe, wspierające retencję wód opadowych. Powstanie łąka kwietna i dekoracyjna zieleń. Z myślą o sąsiedzkiej integracji zaprojektowano zielniki i grządki uprawne, na których mieszkańcy mogą sadzić własne zioła albo truskawki i poziomki.

Osiedle Beauforta 2 w Pogórzu k. Gdyni (wiz.) Osiedle Beauforta 2 w Pogórzu k. Gdyni (wiz.)
Konstelacja przyciągać będzie dodatkowo gwiezdno-żeglarskim światem z dziedzińcami wypełnionymi roślinami charakterystycznymi dla nadmorskiego krajobrazu i alejkami stylizowanymi na gwiazdozbiory. Znajdą się tam marynistyczne zabawki: sekstans, busola, kompas i ścianka wspinaczkowa w kształcie półkuli. Siedząc na ławeczkach w jej wnętrzu, będzie można oglądać odwzorowane pod kopułą gwiazdy północnego nieba. Czas na osiedlu będzie odmierzał zegar słoneczny.

- Bliskość naszych trzech inwestycji i ich naturalne przenikanie się dzięki nowym ulicom, ścieżkom rowerowym, chodnikom i spacerowym alejkom sprawia, że mieszkańcy będą mogli swobodnie przemieszczać się w obrębie osiedli, np. do ulokowanych na parterach budynków sklepów, punktów usługowych czy przedszkola. Synergia praktycznych funkcji oraz różnorodnych możliwości wypoczynku i aktywności nie tylko ułatwi codzienne funkcjonowanie, ale sprawi też, że życie na Osiedlu Beauforta 2 i w Konstelacji będzie wypełnione wyjątkową harmonią - podsumowuje Anna Tuszyńska z Euro Stylu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

  • EURO STYL Pogórze, Ignacego Jana Paderewskiego 5 Mapa
 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
28500 zł/m2
Gdynia Orłowo
20400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19450 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24550 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17900 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17050 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl