• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Konstelacja i Osiedle Beauforta

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2017 r. do IV kw. 2025 r. w budowie
metraż
30 do 89 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Od lat na terenie Pogórza powstaje nowa dzielnica potocznie nazywana Gdynią Północ. Od tego czasu powstało tu kilka osiedli, a wraz z nimi rozbudowana infrastruktura - nie brakuje tu osiedlowych sklepów, lokali usługowych, w zasięgu spaceru działa duża galeria handlowa, są szkoły i przedszkola.

Działa także komunikacja autobusowa (w kierunku Gdyni i Rumi), a do 2027 roku powstać ma tu nawet stacja Szybkiej Kolei Miejskiej. Samochodem szybko dojechać można do centrum Gdyni, Rumi czy wyjechać na trójmiejską obwodnicę.

Okolica daje wiele możliwości spędzania czasu w otoczeniu natury - nie brakuje tu terenów spacerowych i rekreacyjnych. Kilkanaście minut dzieli też mieszkańców od nadmorskich miejscowości z pięknymi plażami - Rewy czy Mechelinek.

W tej lokalizacji powstają trzy inwestycje Euro Stylu – Konstelacja oraz sąsiadujące z nią Osiedle Beauforta i Beauforta 2. Wspólnie tworzą kompletną przestrzeń do życia.

Mieszkańcy osiedli będą mogli korzystać nie tylko z atrakcji powstałych za sprawą dewelopera na terenie osiedli, ale także z działającej obok gminnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej m.in. z boiskiem wielofunkcyjnym, ścianką wspinaczkową, zewnętrzną siłownią, pająkiem linowym, ścianką wspinaczkową oraz skate parkiem. Za jej budowę także odpowiadał Euro Styl.

Osiedla projektuje pracownia architektoniczna Rayss Group.

***


Najnowsza w tym zespole osiedli jest wprowadzona do sprzedaży w styczniu 2022 roku inwestycja o nazwie Konstelacja. Powstanie ona w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli Beauforta i Beauforta 2.

Utworzy ją docelowo 17 czterokondygnacjnych budynków nawiązujących charakterem do modernistycznej architektury Gdyni. Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki, a przy pozostałych znajdują się przestronne balkony z bezprogowymi wyjściami.

Uzupełnieniem projektu są atrakcyjne strefy między budynkami - tereny pełne zieleni z systemami małej retencji oraz miejsca do relaksu stylizowane na gwiazdozbiory. Atrakcją dla młodszych mieszkańców będą marynistyczne zabawki oraz ścianka wspinaczkowa w kształcie półkuli. W jej wnętrzu będzie można odpocząć na ławeczce, pod kopułą odwzorowującą mapę nieba. Osiedle będzie też zdobić efektowny zegar słoneczny.

W pierwszym etapie, do IV kw. 2023 roku, powstały tu dwa budynki, a w nich 82 mieszkania o powierzchni od 37 do 79 m kw. i ponadstandardowej wysokości 275 cm (od dwóch o czterech pokoi).

Jako kolejny realizowany jest jeden budynek z zaledwie 31 lokalami, w którym lokale oddawane mają być do II kw. 2024 roku.

W sierpniu 2023 rozpoczęła się realizacja kolejnego budynku z 51 mieszkaniami (41-79 m kw.) z podziemną halą garażową i windą. Klucze do nich będzie można odbierać w I kw. 2025 r.

Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostaną miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych – część z nich z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych orz miejsca naziemne. Zaplanowano także komórki lokatorskie i pomieszczenia na jednoślady. Przy wejściach do klatek schodowych zamontowane będą stojaki na rowery, a na poziomie kondygnacji podziemnej, przy wjeździe do hal garażowych, powstaną rowerownie. Stefy wjazdu na osiedle czy do hal garażowych oraz wejść do budynków objęte będą systemem monitoringu wizyjnego.

Na dachach budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, co pozwoli na pozyskanie „zielonej” energii do zasilania oświetlenia w częściach wspólnych.

***


Sąsiadujące bezpośrednio z Konstelacją Osiedle Beauforta i Osiedle Beauforta 2 charakteryzują się niską, kameralną zabudową nawiązującą pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów. Przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń wspólna daje zaś wiele okazji, by ciekawie spędzić czas na świeżym powietrzu bez względu na porę roku.

W ramach pierwszej części, czyli Osiedla Beauforta, do III kwartału 2022 roku powstały w sumie 24 budynki wielorodzinne z halami garażowymi. Na parterach niektórych budynków powstały lokale usługowe, w których działają osiedlowe sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe (w tym punkt przedszkolny).

Jedną z kilkunastu atrakcji osiedla jest Port Beauforta na który składa się między innymi zadaszona wiata z atrakcjami, takimi jak ping-pong, stoliki do gier planszowych i inne.

Dla miłośników przyrody zaplanowano zielnik i pola uprawne, czyli miejsca służące budowaniu świadomości ekologicznej. Na osiedlu powstał także zbiornik retencyjny na wody deszczowe w formie otoczonego zaprojektowaną roślinnością oczka wodnego ze strefą relaksu oraz zielony labirynt.

***


Druga część osiedla zlokalizowana od strony ul. DerdowskiegoMapka powstawać zaczęła w IV kw. 2021 roku.

W sumie powstanie tu 9 budynków. Cztery pierwsze (ze 186 mieszkaniami) zrealizowano w pierwszym etapie (do III kw. 2023 r.), kolejne dwa gotowe będą w IV kw. 2024 roku, siódmy budynek (44 mieszkania) wprowadzono do realizacji w grudniu 2023 roku, klucze do mieszkań odbierać będzie tu można w IV kw. 2025 roku.

Budynki mają cztery kondygnacje i mieszkania o metrażu od 36 do 89 m kw. Właściciele lokali na piętrach mogą korzystać z przestronnych balkonów z przeszklonymi balustradami, wpuszczającymi do wnętrz naturalne światło. Przy mieszkaniach na parterach zaplanowano prywatne ogródki.

Pod budynkami powstają podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. Możliwe tu jest także ładowanie samochodów i jednośladów elektrycznych. Przy wejściach do budynków znajdują się stojaki na rowery.

W tej części osiedla powstały ścieżki spacerowe, różnorodna roślinność (także ogrody deszczowe) wypełniająca tereny rekreacyjne, place zabaw oraz sprzęty rekreacyjne dla starszych dzieci rozwijające sprawność ruchową, takie jak podniebna deskorolka, karuzela czy ścianka wspinaczkowa.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Materiał wideo

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
EURO STYL
Polityka prywatności

Opinie (23) 3 zablokowane

 • Osiedle Beauforta (2)

  Mieszkańcy osiedla Beauforta muszą mieć świadomość iż gmina Kosakowa nie dba o instalację burzową i wody opadowe dostają się do instalacji sanitarnej co powoduje zalewanie piwnic i mieszkań na parterze fekaliami wiem co piszę bo mieszkam na osiedlu shiraz. po roku żaden ubezpieczyciel nie chce ubezpieczyć od zalania a szkody są duże. Pozostaje jeszcze bliskość lotniska i latające helikoptery w letnie dni do drugiej w nocy a ty masz otwarte okna bo gorąco. I nic z trym nie zrobisz "bo wiedziały gały co brały" cytat wójta gminy. ustawione parkingi pod oknami to już pryszcz. Dopełnienie to gęsta zabudowa nie uwzględnianie granicy cienia ale przecież to juz norma. Wszyscy tak robią. Zapomnijcie o wioskowej sielance to już miasto z potwornymi korkami, na miejscu pracy nie dostaniecie bo wójtowi brak brak wyobraźni ma chęć na kasę od was przyszli mieszkańcy.

  • 22 19

  • Osiedle Beauforta było projektowane z uwzględnieniem 10-letniego doświadczenia Euro Stylu z obecności na tych terenach oraz w zgodzie z przepisami prawa budowlanego i wodnego. W związku z tym na naszym osiedlu powstaną dwa zbiorniki retencyjne (pierwszy został już zrealizowany wraz z I etapem), sieć kanalizacji oraz ogrody deszczowe, które pomagają oczyszczać wodę i powietrze w najbliższym otoczeniu oraz w naturalny sposób umożliwiają zagospodarowanie wody opadowej. Przyjęte rozwiązania stanowią kompleksowe rozwiązanie gwarantujące bezpieczną retencję wody opadowej na osiedlu. Dodatkowo nasza firma zmodernizowała obszerny ciąg ul. T. Kościuszki wraz z budową sieci w jej ciągu.

   • 9 3

  • Panie Andrzeju, euro styl to nie byle deweloper, który oddaje mieszkania z pleśnią i nie bierze za to odpowiedzialności. Miałam kontakt z wieloma deweloperami i to pierwszy, który wywarł na mnie tak świetne wrażenie. Wszystko jest dopracowane, przemyślane i z pewnością nie sprzedawanoby po 6-7 tys za metr mieszkań, co do których kilkaset mieszkańców będzie miało po kilku latach roszczenia o naprawy wskutek zalania.

   Co do drugiej kwestii - jeżeli ktoś wybiera mieszkanie w takim miejscu, to wie, z czym to się je i raczej nie pracuje w centrum Gdańska i nie ma zamiaru codziennie jechać 3 godziny w jedną i drugą. To cudowne miejsce do pracy w domu i znam wielu mieszkańców, którzy właśnie dlatego je wybrali - nowoczesność, a zarazem zieleń, cisza, bliskość morza, idealne do pracy przy komputerze we własnym mieszkaniu. Czasem nie warto generalizować, nie każdy jest taki sam i niektórzy swoje wybory kreują świadomie. ;)

   • 7 9

 • Beton i nic więcej (3)

  Piękny się szykuje moloch 21 budynków na tak małej przestrzeni ...a dorzucić trzeba jeszcze 7 osiedli w pobliżu , proponuję się dostać w godzinach szczytu , i co najciekawsze nie uraczysz tam drzewka i jakieś polanki ....beton ,parkingi i nic więcej .....a nie sorry będzie boisko jedno na ok 10 tyś mieszkańców ,za komuny budowali bardziej z rozumem .

  • 26 18

  • (1)

   Właśnie na bardzo dużej przestrzeni - proszę się przejechać i zobaczyć odstępy między budynkami, żaden inny deweloper nie oferuje takiej odległości. O zaglądaniu sobie w okna nie ma mowy, więc krytyka chyba z perspektywy fotela przed komputerem napisana.

   • 11 10

   • Dekpol w osiedlu Na Fali też ma takie bardzo duże odległości, w sumie nawet większe, między budynkami

    • 2 6

  • śmiech na sali

   Pan chyba nigdy nie był na osiedlu beauforta, skoro napisał Pan taki komentarz. Małe odległości???? Zapytałabym raczej, gdzie są większe, bo to jedno z nielicznych osiedli, na których właśnie nie widać, co sąsiad z naprzeciwka wsadza do garnka.

   • 5 5

 • osiedle Beauforta pogórze (2)

  W Idze ze Polacy to tylko narzekać potrafią, proszę zamieszkać w Niemczech to dopiero zobaczycie jak tu gęsta jest zabudowa, wiem bo mieszkam i mam sąsiada na wyciągniecie reki a o hałasie to nie wspomnę, sam kopiłem mieszkania na tym osiedlu i jestem zadowolony mega zadowolony polecam innym z czystym sercem.

  • 8 12

  • Re: osiedle Beauforta pogórze (1)

   Witam planuje wynajac mieszkanie na tym osiedlu ale nie znam dzielnicy bo sie przeprowadzam do gdyni i chcialam sie dowiedziec czy jest wszystko przystanki autobusowe szkoly itp Luiza

   • 1 5

   • Tak, są nawet sklepy

    • 0 0

 • wygląda to całkiem ładnie

  tyle zieleni to niestety rzadkość na innych inwestycjach, podobnie jak place zabaw, deweloperzy obiecują, a później wychodzi z tego ponura rzeczywistość. Strasznie żałuję, że kupiłem już z żoną mieszkanie dwa lata temu w innym miejscu, u innego dewelopera, bo to wygląda na prawdę solidnie i funkcjonalnie

  • 12 8

 • Fajne osiedle (1)

  Fajne, bo niska i estetyczna zabudowa, żadnych wielkich klocków. No i dzieciaki mają gdzie biegać i się bawić, bo są boiska i plac zabaw z różnymi sprzętami. Mieszkając na takim osiedlu grzechem by było ciągłe siedzieć przed kompem. Na pyszną rybkę do Rewy też blisko.

  • 11 8

  • Fajne?????

   Na rybkę do Rewy...ile czasu w korkach stania????jedna droga ,,rowery na tej jezdni ,bo droga rowerowa nie do końca. po ile wazelina Malina??? ile szkół,,ile przedszkoli,,żłobków??? ile czasu do centrum???ośrodek zdrowia,,,,gdzie i który przyjmie taką masę ludzi z tych kilku osiedli??Polecam optyka albo lepszą wazelinę,bo ta po nogach kapie

   • 5 6

 • Płotoza

  Tam, gdzie powinno być przejście między budynkami, schody, stoi oczywiście płot. Żeby mieszkańcom nie było zbyt łatwo się poruszać. Żeby wszędzie jeździli samochodami. Porządny plac zabaw jest, ale to powinno być oczywistością.

  • 5 13

 • Świetny teren rekreacyjny

  Na tym osiedlu jest bardzo fajny teren rekreacyjny. Skate park, boisko, tyrolka... Super opcja dla dzieciaków do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu!

  • 10 8

 • Zielen (7)

  Brak drzewek i porzadnych krzewow przy bloku 13

  • 6 6

  • na pewno przyszły mieszkaniec to pisał? (6)

   Jak można narzekać na zieleń przy bloku nr 13, skoro ona nie została jeszcze nasadzona, bo budynek nie został oddany? proszę spojrzeć na poprzednie bloki na tym osiedlu - zieleń nasadza się dopiero po przedodbiorach, a te (zgodnie z rozpiską, którą dostaliśmy) będą dopiero od 3 do 10 sierpnia

   • 7 3

   • (3)

    a jakie duze sa ogrodki na parterze?

    • 0 2

    • Różne, małe i duże

     • 0 0

    • (1)

     Ja dla przykładu mam 70m2

     • 1 0

     • mam pytanie odnosnie ogrodzenia ogrodkow,jakie sa wysokie i czy mozna sobie zaslonic? czy deweloper robi problemy?

      • 1 0

   • Re: na pewno przyszły mieszkaniec to pisał? (1)

    witam..planuje zakup mieszkania na tym osiedlu..Chcialbym uzyskac sprawdzoną opinie..
    Pozdrawiam

    • 0 0

    • regularnie zalewane hale garażowe, komórki w halach, place zabaw i ogródki - parę dni opadów i wszędzie woda

     Niestety, ES nie nauczył się na błędach twórców Shiraz Park (tam to już w ogóle jest tragedia z zalewaniem i przesiąkaniem i grzybem). Na Beauforta trochę opadów i zaraz pojawia się woda w halach garażowych, place zabaw całe zalane (nie do użytku, chyba, że jako brodziki). Dotyczy to osiedla Beauforta (zarówno najstarszej części jak i tej oddanej w 2022), nie wiem jak jest na Beauforta 2, ale podobno nie lepiej.

     • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim. Od 2017 roku jest ...
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje