• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

House Liberty

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2023 r. w budowie
metraż
125 do 127 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle parterowych domów jednorodzinnych zlokalizowane będzie przy ulicy Wąskiej i Słonecznej w Chwaszczynie. W otoczeniu znajduje się zabudowa jednorodzinna, panuje tu więc atmosfera spokojnego przedmieścia.

Zamieszkanie na przedmieściach Gdańska i Gdyni, w pobliżu naturalnych terenów zielonych, zachęca do uprawiania sportów i długich spacerów. W czasie krótkiego spaceru można stąd dojść do lasu, w czasie nieco dłuższego - do jeziora Borowiec. Krótka wycieczka autem lub rowerem pozwala zanurzyć się w kaszubskich jeziorach i lasach.

W tej lokalizacji odnajdą się rodziny: nieopodal powstającego osiedla znajduje się szkoła podstawowa, a także przedszkole i żłobek. W Chwaszczynie znajduje się także pełna infrastruktura handlowa i usługowa.

W dojeździe do miasta i poruszaniu się po aglomeracji pomaga dostęp do tras szybkiego ruchu - obwodnicy trójmiejskiej, obwodnicy metropolitarnej, trasy S6. Do Gdańska i Gdyni dotrzeć można stąd także miejskimi autobusami.

Osiedle Liberty House docelowo składało się będzie z 10 parterowych domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom będzie miał garaż oraz dodatkowe, wydzielone miejsce postojowe dla drugiego auta. Ogrody otaczające domy będą miały około 200 m kw.

W każdym domu znajdzie się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, trzy sypialnie, dwie łazienki, garaż i pomieszczenie gospodarcze. Wszystko to na jednym poziomie.

Możliwe będzie wyposażenie domów m.in. w pompę ciepła, panele fotowoltaiczne, system inteligentnego domu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

127.31 m2
4
829 000 zł
125.7 m2
4
799 000 zł
127.31 m2
4
849 000 zł
125.7 m2
4
839 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: 3City Invest
3City Invest
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.