Jak otworzyć drzwi bez klucza?

Zgubiony klucz do mieszkania czy samochodu jest powodem, dla którego wiele osób stoi przed niemałym wyzwaniem, jakim jest otwieranie zamków bez klucza. Wbrew pozorom jest to możliwe, jednak wymaga znajomości odpowiednich technik ślusarskich oraz posiadania sprzętu, który nie spowoduje uszkodzenia mechanizmu zabezpieczającego drzwi przed ich bezprawnym otwarciem. Zatem jak otworzyć zamek bez klucza tak, aby nie narażać się na wysokie koszty naprawy?Awaryjne otwieranie zamków a utracony kluczNajczęściej spotykaną przyczyną skłaniającą nas do awaryjnego otwierania drzwi jest bez wątpienia utracony klucz, niezależnie od tego, czy został on zgubiony lub skradziony. Zablokowane drzwi do mieszkania czy samochodu to ogromny problem, zwłaszcza gdy dysponujemy ograniczonym czasem. Wydaje się, że otwarcie zamka bez klucza jest czynnością z kategorii niemożliwych, jednak nic bardziej mylnego - z pomocą Pogotowia zamkowego w Gdańsku można szybko i sprawnie dostać się do zamkniętego domu czy mieszkania bez konieczności wyważania drzwi.

Jak otworzyć drzwi bez klucza? LockpickingW jaki sposób bezinwazyjne otworzyć zamek bez klucza? Odpowiedź jest prosta: lockipicking. Metoda ta od lat z powodzeniem jest stosowana przez profesjonalnych ślusarzy, którzy mierzą się z otwarciem zamka bez właściwego klucza. Lockpicking polega na umiejętnej manipulacji mechanizmem w zamku drzwi za pomocą narzędzi specjalnie do tego przeznaczonych (najczęściej wytrychu). Warto jednak zaznaczyć, że lockpicking jako usługa ślusarska powinna być przeprowadzona przez doświadczonego fachowca posiadającego w tym celu niezbędne pozwolenia i certyfikaty. W świetle polskiego prawa wszelkie próby otwarcia zamka do drzwi przez osoby do tego nieuprawione są traktowane jako wykroczenia, podobnie zresztą jak samo posiadanie wytrychu.

Awaryjne otwieranie drzwi: domowe sposobyPrzed wykonaniem telefonu do Pogotowia ślusarskiego niemal każdy poszukuje skutecznych sposobów na samodzielne otwarcie zamka bez klucza. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że manipulowanie zamkiem bez odpowiedniego przeszkolenia czy narzędzi to pierwszy krok do jego trwałego uszkodzenia. W internecie można natknąć się na różnego rodzaju poradniki, jednak w przeważającej większości są one wysoce nieprzydatne - nowoczesne zamki antywłamaniowe są przeszkodą nie do przejścia dla przeciętnego człowieka, dlatego nie warto ryzykować zepsutym zamkiem czy drzwiami wejściowymi. Dobry ślusarz z Gdańska i okolic to jedyne słuszne rozwiązanie, które gwarantuje otwieranie zabezpieczeń bez klucza w sposób dla nich nieszkodliwy.

Zamki antywłamaniowe - kiedy wymienić?W większości przypadków otwarcie zamka bez klucza przez doświadczonego ślusarza wystarczy, aby ponownie cieszyć się z bezproblemowego użytkowania zabezpieczenia. Pewne okoliczności mogą jednak sprawić, że wymiana zamka w drzwiach okaże się rozwiązaniem zwiększającym poziom bezpieczeństwa mieszkania czy samochodu. Ślusarze niemal zawsze zalecają wymianę wkładki w drzwiach, kiedy klucz został skradziony lub zamek nosi wyraźne ślady prób jego sforsowania. Pogotowie zamkowe https://www.pogotowie-zamkowe-gdansk-24h.pl/ oferuje kompleksowe usługi ślusarskie, dzięki którym można od ręki dokonać wymiany zamka w drzwiach i poczuć się zdecydowanie bezpieczniej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (12) 5 zablokowanych

 • Nie zgubię kluczy... (2)

  2 miesiące nie wychodzę z domu :)

  • 14 2

  • A ja chciałem po 2 miesiącach wyjść, tylko nie mogę teraz znaleźć kluczy, aby zamknąć drzwi...

   • 4 0

  • A ja od 2 miesiecy nie wracam bo zona wymienila zamki

   • 3 0

 • Jak widzisz, że ślusarz na starcie wyciąga wiertarkę... (1)

  To lepiej już zrezygnuj z usługi ;-)

  • 10 1

  • ja wyciągam M60

   • 0 0

 • Haha

  Dziękujemy, że dajecie dobre rady włamywaczom

  • 16 8

 • Nokuźwa (1)

  No kuźwa!!! Jak można pisać na taki temat - idealny dla włamywaczy...porażka, dno totalne

  • 15 11

  • Strusiu to ty ??

   jak schowasz głowę w piasek to nie znaczy że problemu nie ma. Czy uważasz że z tego artykułu ktoś nauczy się włamywać do mieszkań ? To zgłoś jeszcze filmy takie jak Vabank jako zakazany bo Kwinto uczy jak otwierać kasy pancerne w bankach, czy inne kryminalne o morderstwach, bo one też są idealne dla morderców. Opanuj się wypij kawę z rana i stres minie.

   • 1 0

 • Te jeden z drugim

  Jakie dobre rady?, o co wielkie halo?, że dają wskazówki- rzeczywiście pokolenie mileniusów nie wie co to wytrych, ani o takim słowie nie słyszało? Może zamiast przeglądać glupkowatego insta lub blogera jednego z drugim, poczytalibyście o rzeczach technicznych, majsterkowych, które prędzej czy później przydadzą Wam się w życiu A teraz szczerze- w ogóle koło w samochodzie byście umieli wymienić?

  • 8 0

 • Grałem w Gothica, wiem jak otwierać zamki wytrychami

  • 3 0

 • Artykuł - totalna porażka!!!!!!!!!!!!

  • 0 0

 • hahahaha
  Wiadomość roku 2020 w kategorii: Myślę więc mnie nie ma"
  brawo dla autora
  czekamy na "jak obrobić kantor by nas nie złapano"
  oraz "jak podprowadzić kabel tak, by nie płacić za prąd"

  :D

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ogłoszenia

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
21700 zł/m2
Gdynia Orłowo
15900 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
14600 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
14250 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
14050 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
14250 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
13250 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
11650 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
10200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
9650 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane