• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jarzębinova

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
w budowie
metraż
200 do 200 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje blisko lasu i terenów zielonych - tuż obok powstających domów znajduje się wejście do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z drugiej strony lokalizacja zapewnia także szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych Trójmiasta, komunikacji miejskiej, sklepów, szkoły, przedszkoli i innych udogodnień, które zlokalizowane w zasięgu ręki ułatwiają codzienne życie. W dzielnicy dostępna jest szeroka oferta zajęć sportowych, językowych, artystycznych – osoby w każdym wieku znajdą tu możliwość realizowania swoich pasji.

Domy w zabudowie bliźniaczej będą miały w sumie ok. 200 m kw. - łącznie z poddaszem i garażem. Mieszkańcy korzystać będą z ogrodów o powierzchni ok. 220 m kw.

Na parterze będzie tu salon z aneksem kuchennym o łącznej pow. 39 m kw., wiatrołap z miejscem na szafę oraz WC. Nad częścią parteru pozostawiona zostanie pusta przestrzeń, co pozwoli we wnętrzu zrealizować niebanalną aranżację. Na piętrze powstaną cztery pokoje, z możliwością wydzielenia dodatkowej łazienki lub garderoby w największej sypialni. Dodatkowe 45 m kw. pozostawionych do wykorzystania pozostanie na poddaszu - może tu powstać miejsce do pracy, domowa siłownia, duża sypialnia.

Domy oddawane będą z instalacją fotowoltaiczną (cztery panele).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

200 m2
6
1 800 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Nasza spółka wyrosła na solidnych fundamentach doświadczenia opartego na wieloletniej współpracy w biurze projektowym. Postanowiliśmy połączyć nasze siły i umiejętności i stworzyć wspólny projekt – Revo Home. Revo to w języku esperanto ...
rozwiń
505-532-889

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi