• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Jasieńska Living

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
221.2 do 221.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle położone jest niedaleko wody - w pobliżu zagospodarowanego zbiornika Wróbla Staw oraz niedaleko lasów i terenów rekreacyjnych - w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zachęcać będzie to do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dobrą komunikację zapewnia z kolei pobliski przystanek PKM oraz przystanki autobusowe, co ułatwia dojazd zarówno do Śródmieścia Gdańska, jak i do Wrzeszcza.

W ramach kameralnej inwestycji powstają cztery domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. Budynki wyróżniają duże przeszklenia, które zapewnią ponadstandardowe doświetlenie wnętrz. Dodatkowo wysokość pomieszczeń na parterze to 290 cm. Dzięki temu zaaranżować można tu ponadprzeciętnie przestrzenne pomieszczenia.

Każdy dom ma ok. 222 m kw. na czterech kondygnacjach. Przydomowe ogródki z tarasami pozwolą cieszyć się posiadaniem domu z własnym terenem wypoczynkowym. Rozkład budynku przewiduje także powstanie pomieszczeń o funkcji rekreacyjnej, np. sauny. Z kolei tarasy dachowe, z których rozpościerać się będzie wyjątkowa miejska panorama, to przestrzeń na aranżację wyjątkowej przestrzeni prywatnej.

W domach zainstalowane zostanie ogrzewanie podłogowe, będą one wyposażone w rekuperację oraz przygotowane do montażu instalacji fotowoltaicznej. Przyszli mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dwustanowiskowe garaże z instalacją do ładowania pojazdów elektrycznych.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

228 m2
6
2 290 000 zł
222 m2
5
2 350 000 zł
212 m2
5
2 150 000 zł
212 m2
5
2 290 000 zł
212 m2
5
2 550 000 zł
212 m2
5
2 350 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Innhome
INNHOME Development
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (2 opinie)

targi