• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jasieńska Living

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2023 r. zakończona
metraż
221.2 do 221.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle położone jest niedaleko wody - w pobliżu zagospodarowanego zbiornika Wróbla Staw oraz niedaleko lasów i terenów rekreacyjnych - w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zachęcać będzie to do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dobrą komunikację zapewnia z kolei pobliski przystanek PKM oraz przystanki autobusowe, co ułatwia dojazd zarówno do Śródmieścia Gdańska, jak i do Wrzeszcza.

W ramach kameralnej inwestycji powstają cztery domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. Budynki wyróżniają duże przeszklenia, które zapewnią ponadstandardowe doświetlenie wnętrz. Dodatkowo wysokość pomieszczeń na parterze to 290 cm. Dzięki temu zaaranżować można tu ponadprzeciętnie przestrzenne pomieszczenia.

Każdy dom ma ok. 222 m kw. na czterech kondygnacjach. Przydomowe ogródki z tarasami pozwolą cieszyć się posiadaniem domu z własnym terenem wypoczynkowym. Rozkład budynku przewiduje także powstanie pomieszczeń o funkcji rekreacyjnej, np. sauny. Z kolei tarasy dachowe, z których rozpościerać się będzie wyjątkowa miejska panorama, to przestrzeń na aranżację wyjątkowej przestrzeni prywatnej.

W domach zainstalowane zostanie ogrzewanie podłogowe, będą one wyposażone w rekuperację oraz przygotowane do montażu instalacji fotowoltaicznej. Przyszli mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dwustanowiskowe garaże z instalacją do ładowania pojazdów elektrycznych.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

215 m2
5
2 190 000 zł
215 m2
5
2 290 000 zł
215 m2
5
2 150 000 zł
215 m2
5
2 150 000 zł
224 m2
5
2 350 000 zł

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje