• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jasieny

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2024 r. do IV kw. 2025 r. w budowie
metraż
43 do 96 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji daje szeroki wachlarz możliwości korzystania z wypoczynku na powietrzu. W otoczeniu powstającego osiedla znajdują się zorganizowane tereny rekreacyjne i place zabaw. Aktywny wypoczynek zapewnią szlaki rowerowe wokół jeziora Jasień czy trasy piesze o różnym poziomie trudności. Łatwy wyjazd w kierunku Kaszub i tamtejszych lasów i jezior to dobra wiadomość dla osób, które cenią sobie odpoczynek na łonie natury.

Rozwijająca się infrastruktura tej części miasta zapewnia dostęp do usług gastronomicznych, małych i dużych sklepów, galerii handlowych. W pobliżu znajduje się także przedszkole publiczne i żłobek.

Dojazd do centrum Gdańska możliwy jest miejskim autobusem, który swój przystanek ma niedaleko inwestycji. Zmotoryzowanym mieszkańcom przemieszczanie się po trójmiejskiej aglomeracji ułatwi szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę.

Osiedle Jasieny zaprojektowane zostało jako kameralne miejsce, w którym łatwo o sąsiedzką integrację. Poza placem zabaw planowane jest tu wyznaczenie przestrzeni eko: domków dla owadów, wybiegu dla psów czy ogrodów deszczowych.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni ogrodzenie oraz monitoring głównych ciągów komunikacyjnych. Możliwy będzie zakup naziemnych miejsc postojowych oraz dostęp do stacji ładowania samochodów elektrycznych.

W pierwszym etapie powstanie tu 11 dwukondygnacyjnych budynków, a w nich 44 mieszkania w układzie od dwóch do czterech pokoi. Wśród nich będą jedno- i dwupoziomowe lokale z dostępem do indywidualnych ogródków lub balkonów. W przygotowaniu jest projekt drugiego etapu obejmujący 23 budynki. Ich architektura będzie spójna z obecnie powstającą zabudową.

Na osiedlu Jasieny wykorzystane zostaną energooszczędne rozwiązania systemowe: pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, oświetlenie LED oraz instalacje fotowoltaiczne.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Stalprojekt.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Granit SA
Granit S.A.
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

GRANIT S.A. to deweloper, który doświadczenie zdobywał jako firma budowlana, realizująca inwestycje dla trójmiejskich inwestorów. Naszym celem jest tworzenie społecznie odpowiedzialnych przestrzeni do zamieszkania. Chcemy dostarczać standardy ...
rozwiń
669-111-222

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi