• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
ML Invest
wróć do listy

Jaśminowe Domy

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
160 do 160 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
ML Invest

Opis inwestycji

Inwestycja powstała blisko głównej drogi łączącej Gdynię z Rewą. Oznacza to łatwy dojazd do Gdyni, a jednocześnie oznacza że w kilka minut można znaleźć się na plaży. Z Gdyni do Kosakowa dojechać można autobusem miejskim.

Położenie w Kosakowie oznacza dostęp do kompletnej, nowej infrastruktury zapewniającej wygodne życie na co dzień. Są tu sklepy, szkoły, przedszkola oraz jednostki opieki medycznej.

Inwestycja to budynek trzykondygnacyjny, w którym znajdują się cztery niezależne domy jednorodzinne. Do każdego z nich wchodzi się z innej strony budynku. W przyziemiu znajduje się indywidualny garaż jednostanowiskowy. Do każdego lokalu przynależy też ogródek (częścią każdej nieruchomości jest działka o powierzchni około 300 m kw.)

Oprócz tego, w cenie znajduje się ogrodzenie działki, ogrzewanie (ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu, przyłącze do kominka oraz piec gazowy dwufunkcyjny.

Sprzedaż inwestycji na wyłączność prowadzi biuro Tyszkiewicz Nieruchomości.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

ML Invest

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi