• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Jodłowe Wzgórza

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do III kw. 2016 r. zakończona
metraż
149 do 149 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Osiedle Jodłowe Wzgórza położone jest w rozwijającej się dzielnicy Gdańska, powstało w bezpośrednim sąsiedztwie nowego, zatopionego w zieleni osiedla domów jednorodzinnych.

Domy usytuowane są na wzgórzu, co gwarantuje malowniczy widok na panoramę otaczającej przyrody. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego uwzględniono utworzenie jeziora poniżej domów. Mieszkańcy domów będą w przyszłości widzieć je z okien.

W ramach inwestycji powstało dziewięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma trzy kondygnacje (najwyższa to poddasze). Domy mają jednostanowiskowe garaże i miejsce postojowe na podjeździe.

Na parterze znajduje się otwarta kuchnia, salon z kominkiem. Duże przeszklenia, które powiększą salon o ogród i tereny zielone za oknem. Na piętrze znajduje się łazienka i trzy pokoje - w tym jeden z balkonem. Osobny pokój może powstać także na poddaszu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi