wróć do listy

Kalinowa Aleja

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do I kw. 2021 r. w budowie
metraż
120 do 120 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Kalinowa Aleja powstaje w pobliżu rozbudowanych osiedli mieszkaniowych, co przyszłym mieszkańcom zapewni dostęp do pełnej infrastruktury osiedlowej. W pobliżu znajdują się: sklepy, szkoła, przedszkola, lokale usługowe. Do osiedla prowadzą drogi asfaltowe z chodnikami i oświetleniem.

Bliskość obwodnicy Trójmiasta zapewnia z kolei łatwy dojazd do wszystkich części Trójmiasta, dojazd do autostrady czy na lotnisko. Z centrum Gdańska do osiedla dojechać można różnymi drogami, co zapewni szybkie połączenie nawet w godzinach szczytu.

Z Kalinowej Alei szybko można dotrzeć można także do kaszubskich lasów, jezior i innych atrakcji. Naturalnych terenów zielonych nie brakuje także wokół samego osiedla.

W ramach inwestycji powstaje etapami 14 budynków, czyli 28 dwukondygnacyjnych lokali z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 234 do 243 m kw. i garażami (parkowanie drugiego auta możliwe jest na podjeździe). Przyszli mieszkańcy zgodnie ze swoimi potrzebami zagospodarować mogą także strychy.

Przestrzeń w domach wyraźnie podzielona jest na część dzienną na parterze oraz prywatną (sypialnie) na piętrze. Na parterze oraz w górnej łazience zaplanowane zostało ogrzewanie podłogowe. W ogrodach znajdą się także zbiorniki na deszczówkę.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

M&M Nieruchomości
Polityka prywatności

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena