• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kalinowa Aleja

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do I kw. 2021 r. zakończona
metraż
120 do 120 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Kalinowa Aleja powstała w pobliżu rozbudowanych osiedli mieszkaniowych, co przyszłym mieszkańcom zapewni dostęp do pełnej infrastruktury osiedlowej. W pobliżu znajdują się: sklepy, szkoła, przedszkola, lokale usługowe. Do osiedla prowadzą drogi asfaltowe z chodnikami i oświetleniem.

Bliskość obwodnicy Trójmiasta zapewnia z kolei łatwy dojazd do wszystkich części Trójmiasta, dojazd do autostrady czy na lotnisko. Z centrum Gdańska do osiedla dojechać można różnymi drogami, co zapewni szybkie połączenie nawet w godzinach szczytu.

Z Kalinowej Alei szybko można dotrzeć można także do kaszubskich lasów, jezior i innych atrakcji. Naturalnych terenów zielonych nie brakuje także wokół samego osiedla.

W ramach inwestycji powstało w czterech etapach 14 budynków, czyli 28 dwukondygnacyjnych lokali z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 234 do 243 m kw. i garażami (parkowanie drugiego auta możliwe jest na podjeździe). Mieszkańcy zgodnie ze swoimi potrzebami zagospodarować mogą także strychy.

Przestrzeń w domach wyraźnie podzielona jest na część dzienną na parterze oraz prywatną (sypialnie) na piętrze. Na parterze oraz w górnej łazience zaplanowane zostało ogrzewanie podłogowe. W ogrodach znajdują się zbiorniki na deszczówkę.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

M&M Nieruchomości

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura M&M Nieruchomości. Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji a także zaangażowanie z jakim wykonujemy swoją pracę, pozwoli Państwu oszczędzić cenny czas i dokonać właściwego wyboru. ...
rozwiń
792-634-343

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja