wróć do listy

Kameralne Orłowo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2020 r. zakończona
metraż
75.9 do 126.7 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Dwie wille powstały w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy w spokojnej, ale centralnie położonej części dzielnicy Orłowo. Szybko można stad wyjechać samochodem, dobra jest także komunikacja - przystanek SKM znajduje się kilkaset metrów od budynków.

Miłośnicy plaży najbliżej mają do Orłowa, gdzie poza klifem i czystą plażą nie brakuje także terenów spacerowych i lokali gastronomicznych. Także w otoczeniu inwestycji znajdują się lokale handlowe i usługowe. Nie brakuje ich również w pobliskim centrum handlowym.

Inwestycja to dwie miejskie wille, w których powstały zaledwie cztery lokale. Te znajdujące się na parterze mają trzy pokoje i wyjście do prywatnego ogrodu. Obszerne lokale na wyższej kondygnacji mają dwa poziomy oraz obszerne tarasy dachowe. Duże przeszklenia to element nowoczesnej architektury, ale też sposób na otwarcie wnętrz na zielone otoczenie budynków.

Do każdego apartamentu prowadzi osobne wejście z zewnątrz (do lokali na piętrze niezależna, zewnętrzna klatka schodowa).

Projekt inwestycji powstał w pracowni Manifest Architektura Andrzej Marek.

Sprzedaż lokali w inwestycji na wyłączność prowadzi White Wood Nieruchomości.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (5)

 • niezależna, zewnętrzna klatka schodowa ;D

  hmm... wyobrażam sobie taką scenkę rodzajową... słonko świeci, jest piękna zima, temperatura poniżej zera... podjeżdża do swojej komfortowej willi w Orłowie piękna cayenka, wysiada śliczna pani w szpilkach, wróciła z zakupów w Klifie, wyciąga liczne torby oraz nosidełko ze swoim ślicznym bąbelkiem... i wspina się po oblodzonych schodach swojej niezależnej, zewnętrznej klatki schodowej...
  za to jutro z rana wsiądzie do swojego zimniutkiego samochodziku, zaraz po tym jak go odśnieży i zeskrobie lód z szyb - zazdraszczam :D

  • 11 6

 • Bez podpiwniczenia? (1)

  Czyli mąż tej pani będzie trzymał rower i deskę surfingową w salonie :)

  • 11 2

  • piwnice

   Piwnic nie ma, bo tam jest woda tuż pod gruntem! Piwnice izolujące od wód gruntowych byłyby kosztowniejsze niż to co nad nimi :). Tak więc.....ich nie ma- i po kłopocie.

   • 2 0

 • Horror (1)

  Masakryczna lokalizacja. 1) hałas od skm-ki jest nie do wytrzymania. Chyba, ze ktoś okien nie otwiera, z balkonu nie korzysta itp, a zdrugiej strony .... Al. Zwycięstwa w odległości jakichś 100m. A więc lokalizacja jest "doskonale skomunikowana" :) 2) Bardzo wysoki poziom wód gruntowych!!! Woda dostaje się nawet do fundamentów w postaci tzw. posadowienia na wannie (wiele lat stała tam woda w kilku rozpoczętych inwestycjach przy tej ulicy= problem dotyczy większego terenu wzdłóż całej ul. Akacjowe). Dom stoi na mokradle!

  • 6 0

  • Tam mieszkałam

   Faktycznie woda stała w piwnicy ale hałas od skm nie był taki straszny. Ale m cudowne wspomnienia to był ukochany dom rodzinny

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
dni otwarte
cze 19
sobota, g. 9:00 - 15:00
Moderna Life
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
dni otwarte
cze 22
wtorek, g. 11:00 - 16:00
Gdynia, Miloo Home