• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Kamienica pod Lipami

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
37 do 124 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Kamienica pod Lipami powstanie w rozbudowanej dzielnicy, gdzie żyje się wygodnie ze względu na dostępność infrastruktury takiej jak szkoła, przedszkola, sklepy, usługi, lokale gastronomiczne. W strukturze dzielnicy nie brakuje także terenów rekreacyjnych i placów zabaw, a miłośnicy przyrody blisko mają do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Ta cześć Wielkiego Kacka jest także dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem dzięki niewielkiej odległości od obwodnicy. Komunikacją miejską można stąd z kolei dotrzeć bezpośrednio do centrum Gdyni.

Inwestycja to kameralny, czterokondygnacyjny budynek, w którym powstanie zaledwie 20 mieszkań. Każde z obszernym tarasem, dużym balkonem albo ogrodem przy mieszkaniu na parterze. W podziemiu powstanie hala garażowa, z której na kondygnacje mieszkalne dojeżdżać będzie winda.

Architektura budynku harmonijnie nawiązywała będzie do okolicznej zabudowy. Mieszkańcy z okien widzieć będą otaczające posesję wiekowe lipy. Teren inwestycji będzie ogrodzony.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Targo
TARGO
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper