• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kolejne mieszkania od ROBYG w Trójmieście - PORTO czeka na nowych mieszkańców

30 listopada 2023 
Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu, Brzeźna i Letnicy. Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu, Brzeźna i Letnicy.

Pula ponad 200 nowych mieszkań w ramach inwestycji PORTO jest już dostępna dla nabywców. Osiedle znajduje się pomiędzy Brzeźnem, Letnicą i Nowym PortemMapka. Dobra lokalizacja, rozwinięta infrastruktura, wysoki standard oraz różnorodność metraży odpowiadają na potrzeby zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi.ROBYG w ramach PORTO wprowadza do oferty dodatkowe 202 mieszkania w metrażach od 29 do 131 m kw. Kompleks osiedlowy tworzą eleganckie, niewysokie, pięciopiętrowe budynki o podwyższonej klasie wykończenia, z ponadstandardową wysokością mieszkań oraz dużymi, panoramicznymi oknami.

- Projektowaliśmy to osiedle z myślą o tych, którzy chcą mieć swobodny dostęp do wszystkich zalet naszej aglomeracji. PORTO położone jest bowiem blisko centrum Gdańska, a jednocześnie nieopodal morza, pomiędzy modnym Brzeźnem, nowoczesną Letnicą i świetnie skomunikowanym Nowym Portem. Zadbaliśmy o każdy detal - od eleganckich części wspólnych po innowacyjne rozwiązania technologiczne. Smart House by Keemple, stanowiący standardowe wyposażenie mieszkań ROBYG, umożliwia efektywne kontrolowanie zużycia energii, wspierając zrównoważone podejście do życia. Przestrzeń rekreacyjna z zielonymi ogrodami deszczowymi i strefami relaksu umożliwia wypoczynek oraz spotkania na świeżym powietrzu. PORTO to nowoczesna, bezpieczna i kameralna oaza - podkreśla Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.
Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu, Brzeźna i Letnicy. Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu, Brzeźna i Letnicy.

Na osiedlu są wszystkie niezbędne udogodnieniaW otoczeniu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, w tym supermarkety oraz lokalne sklepiki, restauracje oraz publiczne i prywatne placówki edukacyjne.

Warte podkreślenia jest to, że deweloper szczególnie zadbał o najmłodszych - bogato wyposażone place zabaw, nawiązują do nadmorskiego charakteru inwestycji, zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu i zapewniają przyjazną oraz bezpieczną przestrzeń do zabawy.

PORTO jest monitorowane, a wizytówkę inwestycji stanowi nowoczesne lobby z portiernią. Do dyspozycji mieszkańców pozostawiono również komórki lokatorskie oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów. Kompleks osiedlowy posiada podziemną halę garażową. Niewątpliwym atutem jest także nowoczesna i dobrze wyposażona w sprzęt sportowy sala fitness o powierzchni ponad 100 m kw.

Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu, Brzeźna i Letnicy. Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu, Brzeźna i Letnicy.
Poza systemem Smart House, pozwalającym na zdalne zarządzanie mieszkaniem, deweloper zadbał o inne zrównoważone rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne oraz energooszczędne oświetlanie LED w częściach wspólnych i na terenie całego osiedla.

ROBYG - twój zaufany deweloper!Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, atrakcyjne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni - planując swoją przyszłość, warto zapoznać się z ofertą ROBYG.

Więcej szczegółów o inwestycjach ROBYG można znaleźć na www.gdansk.robyg.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

  • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24100 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24000 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21200 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29500 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22650 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18100 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16150 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15850 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane