• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Kuchnia - najważniejsze miejsce w domu

19 listopada 2013 (artykuł sprzed 9 lat) 

Każda kuchnia jest sercem domu, a ta z IKEA jest dodatkowo idealnie zaprojektowana.


Kuchnia to coś więcej, niż miejsce, w którym gotujemy. Dla wielu rodzin to serce domu, w którym po całym dniu spotykają się wszyscy domownicy. Warto zadbać o to, by przestrzeń była przyjazna dla każdego z nich.W dobrze zaprojektowanej kuchni wszystko jest pod ręką. Tak naprawdę, potrzeba tylko kilku szafek i pojemnych szuflad ze sprytnymi przegródkami, żeby wszystko miało swoje miejsce. Do tego warto dodać obszerny i dobrze oświetlony blat, na którym swobodnie można kroić, siekać, mieszać, a jeśli kuchnia jest niewielka, także coś zjeść (wówczas blat wraz ze stołkami barowymi może pełnić rolę stołu). Planując kuchnię pamiętajmy o tzw. trójkącie roboczym, czyli miejscu utworzonym przez zlew, lodówkę i płytę grzewczą. Mając je w zasięgu ręki, łatwiej będzie skupić się na gotowaniu.

Zabudowa kuchenna IKEA jest tak pomyślana, by łatwo było zagospodarować każde miejsce w kuchni, łącznie z niewygodnymi skosami. Dodatkowo można od razu kupić ją ze sprzętem AGD. Asortyment IKEA oferuje właściwie wszystko - od płyt grzewczych, przez okapy, aż po zmywarki. To kompletne rozwiązanie, które tworząc zintegrowany system, dopasowuje się do potrzeb zarówno pod względem stylu, jak i rozmiaru. Sprzęt AGD dla IKEA produkowany jest przez najlepszych producentów: Electrolux oraz Whirlpool i posiada 5-letnią gwarancję.

Mieszkając z dziećmi, o kuchni trzeba pomyśleć inaczej niż dotychczas. Jak zaprojektować ją tak, by była funkcjonalna, a jednocześnie bezpieczna dla najmłodszych? IKEA proponuje mnóstwo rozwiązań stworzonych z myślą o dzieciach. Blokady szuflad i drzwi IKEA z serii PATRULL zabezpieczą zawartość szafek kuchennych. Piekarniki IKEA z kolei mają specjalne, kilkuwarstwowe, nienagrzewające się szyby, bezpieczne dla małych paluszków.

O czym jeszcze trzeba pamiętać? O segregacji odpadów! Zamiast jednego kosza, potrzebnych jest teraz kilka. IKEA oferuje system, który można ustawić pod zlewem, w szafce lub piętrowo - pod ścianą. Kosze można łatwo opróżniać i czyścić.

Kiedy już zostaną wybrane wszystkie elementy kuchni, co dalej? Można skorzystać z wirtualnego planera IKEA, który jest na stronie sklepu. Jeśli sam nie chcesz się tym zajmować, współpracujący z IKEA architekci, za niewielką opłatą zrobią to za ciebie.

IKEA Gdańsk ma także niespodziankę dla wszystkich, którzy teraz zdecydują się na zakup kuchni - za każde wydane 1000 zł na kuchnie, otrzymają 100 zł na dodatkowe zakupy w IKEA.

Więcej informacji na www.IKEA.pl/Gdansk

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 • IKEA Gdańsk, Złota Karczma 26 Mapa

Opinie (2)

 • Przy takiej rekalmie

  Ja udostępnię Wam powierzchnię kuchenną do kompletnej zabudowy (wykończenia) w ramach współpracy zezwolę na publikację fotografii przed i po :)

  ciekawe ile taka kuchnia od zera kosztuje :)

  • 3 3

 • po co takie kuchnie

  Teraz młodym kobietom i tak nie są potrzebne takie kuchnie bo one najzwyczajniej w świecie nie potrafią gotować.

  • 2 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane