• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Leśna Dolina

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2014 r. zakończona
metraż
110 do 125 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Leśna Dolina powstało w spokojnej, podleśnej części Straszyna. To oferta dla osób, które chcą mieszkać za miastem, jednocześnie pozostając niedaleko od niego. W Straszynie dostępna jest pełna infrastruktura niezbędna do komfortowego życia.

Osiedle powstało w czterech etapach, co roku oddawane były kolejne budynki mieszkalne. Bliźniacze domy jednorodzinne stworzyły spokojną, uporządkowaną osadę. Naturalna zieleń wokół zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i prawdziwego kontaktu z naturą.

W ofercie znalazły się domy z garażem lub bez, z mniejszymi lub większymi ogrodami (działki o powierzchni od 450 do 800 m kw.).

Osoby, które chcą zainwestować w ekologiczne i energooszczędne rozwiązania mogły dodatkowo zdecydować się na: instalacje solarne, kotły kondensacyjne, kominki z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, ogrzewanie podłogowe lub dodatkowe zabezpieczenia w postaci instalacji alarmowej, rolet zewnętrznych, drzwi i okien antywłamaniowych.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1) 3 zablokowane

  • Problemy z ciśnieniem wody

    Deweloper ogólnie dobry, po 3 latach mieszka się dość dobrze. Są małe problemy ale jest ok. Obecnie są problemy z ciśnieniem wody i deweloper nie może się dogadać z dostawcą wody. Podobno miała być zbudowana stacja podnoszenia ciśnienia. Wszystkim którzy się zdecydują na zakup polecam dokładnie to sprawdzić i może domagać się jakiś zapisów w umowie.

    • 8 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Firma LOKUM specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej.Doskonała lokalizacja, ciekawa architektura. Gwarancja jakości i najniższej ceny!Dom w cenie mieszkania!Przekonaj się, że stać Cię na dom
rozwiń

Wydarzenia

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte