• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Akacjowe II

Borkowo, ul. Akacjowa

wróć do listy

Osiedle Akacjowe II

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2012 r. zakończona
metraż
110 do 127 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Druga z kolei część Osiedla Akacjowego powstała w zasadzie poza Gdańskiem – w Borkowie. Tereny te uważane są jednak za gdańskie przedmieścia. Komunikacja z całym Trójmiastem jest ułatwiona przez sąsiedztwo obwodnicy.

W bezpośredniej okolicy swoich domów mieszkańcy mają do dyspozycji sklepy, szkołę i przedszkole. Otoczenie sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu.

Na Osiedlu Akacjowym w dwóch etapach powstało 12 domów. Wszystkie zostały ogrodzone (niektóre częściowo). Wokół budynków wykonane zostały chodniki i brukowane podjazdy.

W ramach inwestycji powstały dwa rodzaje domów z użytkowymi poddaszami: o powierzchni 110,2 i 127,5 m kw. Większe z nich, poza funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią na parterze oraz czterema sypialniami z łazienką na poddaszu, mają także garaże. W domach możliwe jest zamontowanie kominka. Każdy z użytkowników ma dostęp do własnego ogródka.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma LOKUM specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej.Doskonała lokalizacja, ciekawa architektura. Gwarancja jakości i najniższej ceny!Dom w cenie mieszkania!Przekonaj się, że stać Cię na dom
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi