Wiadomości

stat

Luksusowe osiedle nad Jeziorem Osowskim

Deweloperzy na trójmiejskim rynku prześcigają się w budowaniu nowoczesnych inwestycji, które wyróżniałyby się spośród innych. Nowoczesne formy, minimalizm, prostota - tak to już wszystko znamy. Jednak deweloper Maxbud wyłamał się z tego standardu współczesności i stworzył inwestycję inną od wszystkich. Postawił na klasykę, smak i luksusW najpiękniejszej części Chwaszczyna wśród zielonych łąk i lasów powstaje inwestycja o niezwykłym charakterze i klimacie. Mowa tu o Osiedlu Angielskim. Położona nad Jeziorem Osowskim inwestycja nie tylko zachwyca pięknymi widokami rozpościerającymi się z okien, ale na uznanie zasługuje forma budynków, która przykuwa jeszcze większą uwagę.

Wykusze, wieżyczki, strzeliste okna, klinkierowa elewacja sprawiają, że domki wyglądają elegancko i z klasą.

Do tego dokładnie przemyślana i zagospodarowana mała architektura - jasna kostka chodnikowa, efektowne lampiony, ogrodzenie - wszystko wyrafinowane i ze smakiem. Z zewnątrz budynki prezentują się naprawdę okazale. Wnętrze jednak wcale nie odbiega od reszty - duża kuchnia z jadalnią oddzielona od salonu wielkim przeszkleniem, salon z ponadstandardową wysokością 3 m i z miejscem na kominek, trzy sypialnie i duża łazienka... Naprawdę ciekawie.

Osiedle Angielskie to niewielka i kameralna inwestycja licząca tylko dwa rzędy domków w zabudowie szeregowej. Prace budowlane szybko postępują do przodu i już wkrótce klienci będą mogli się cieszyć z własnego domu w iście angielskim stylu.

Może warto zainteresować się tą inwestycją i obejrzeć ją na żywo? Jest ku temu okazja. Już w przyszły weekend 4 i 5 czerwca deweloper przewiduje dni otwarte dla potencjalnych nabywców. Będą mogli oni zwiedzić osiedle, zapytać o szczegóły inwestycji, jak również spotkać się z doradcą finansowym i projektantką wnętrz.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (34) 8 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.