• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Market budowlany DOMBI ma już rok. Przyjazne zakupy w centrum Gdyni

Rok temu firma Metalzbyt otworzyła w centrum Gdyni pierwszy market budowlany marki DOMBI. Adres Łużycka 3Mapka powinni wszyscy dobrze zapamiętać. Klienci znajdą w nim wszystko: od artykułów budowlanych, przez wykończeniowe przez produkty służące aranżacji wnętrz. Dodatkowo świadczą usługi kompleksowego zaopatrzenia firm i klientów indywidualnych. W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy artykułów. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, market cały czas się rozwija i poszerza asortyment.Po ponad 75 latach działalności w branży wyrobów hutniczych i metalowych, dokładnie rok temu, firma Metalzbyt stworzyła markę DOMBI. Co ciekawe, nazwa DOMBI to połączenie dwóch słów DOM i BIZNES. Tworząc nową markę firma chciała podkreślić swój rodowód, czyli obsługę firm i przedsiębiorstw oraz nowe otwarcie na szersze grono klientów indywidualnych.

Hasło "Twój Dom, Twój Biznes", to gra słów, wskazująca, że Twój dom to jest Twój biznes, a Twój biznes to jest Twój dom. W markecie znajduje się wszystko, co potrzebne do inwestycji remontowo-budowlanych, prac ogrodowych oraz dla każdego majsterkowicza. Metalzbyt rozbudował oddział w Gdyni, gdzie funkcjonował od 20 lat, w dobrze znanym miejscu w centrum miasta, z dogodnym dojazdem oraz wygodnym parkingiem.

Obiekt jest nowy, ale wartości i jakość obsługi pozostały bez zmian, co doceniają i podkreślają każdego dnia klienci.

Świetna lokalizacja i szybkie zakupyMarket jest czterokrotnie większy niż poprzedni sklep Metalzbyt, przy czym nadal nie jest ogromny, co pozwala na szybkie i sprawne zakupy. W ofercie sklepu znajduje się ponad 30 tys. artykułów. Produktów przybywa, a asortyment jest stale dobierany i poszerzany. Dobrym przykładem jest znacznie powiększony dział ogród, który obecnie ma ponad 500 metrów kwadratowych. Mogą Państwo "odwiedzić" nasz market poprzez wirtualny spacer.

Cały czas analizowane są opinie klientów odwiedzających market.

- Słuchamy klientów. Ich uwagi są dla nas szczególnie cenne. Podczas rozmów klienci często podpowiadają nam, co jeszcze chcieliby znaleźć w naszym markecie. Każdą taką propozycję analizujemy i w większości przypadków wprowadzamy do oferty. Sprowadzamy również towary pod indywidualne zamówienie klienta. Jeżeli klient poszukuje produktu, który nie jest aktualnie dostępny w naszej stałej ofercie, jesteśmy w stanie go szybko znaleźć i sprowadzić - mówi Robert Szablewski, kierownik marketu DOMBI.

Indywidualny opiekun klienta podczas zakupówCo istotne, w markecie budowlanym DOMBI klient otrzymuje indywidualnego opiekuna, który zajmuje się nim, doradzając, przygotowując ofertę i pozostając w kontakcie na całym etapie inwestycyjnym. Dzięki temu zna jego potrzeby i wymagania. Towarzyszy mu, służąc radą oraz pomocą, przez co klient nie czuje się anonimowy.

- Szczególnie zachęcamy klientów planujących prace remontowo-budowlane do kontaktu z biurem obsługi inwestycji. Handlowcy zapewnią asortyment i transport niezbędnych towarów w uzgodnione miejsce oraz zaproponują najbardziej atrakcyjną ofertę cenową - informuje kierownik sklepu.
Odpowiednia obsługa klienta jest możliwa dzięki zgranej i wyspecjalizowanej kadrze. Obecnie w markecie pracuje 50 osób. Warto podkreślić, że niektórzy z pracowników z firmą Metalzbyt są związani nawet od kilkunastu lat. Zespół jest stale powiększany i każdy ma szansę, by do niego dołączyć. Oferty pracy można znaleźć na stronie dombi.pl/kariera

- Bardzo istotne są dla nas dobre relacje z klientami. Z wieloma firmami współpracujemy od wielu lat. Staramy się, każdemu profesjonalnie i uczciwie doradzić. Pragniemy, aby klienci nam zaufali, żeby dobrze czuli się na zakupach w naszym markecie i stale wracali do nas - tłumaczy kierownik marketu DOMBI.
Kierownik zapewnia, że w kolejnych latach market budowlany DOMBI nadal będzie się rozwijał, by w pełni spełniać oczekiwania klientów szukających przyjaznego miejsca do zakupów.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w DOMBI? Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku.

DOMBI - Twój Dom, Twój Biznes.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie wybrane


wszystkie opinie (30)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Open house Gdynia 2022
muzyka na żywo, wystawa, spacer
maj 20-22
piątek - niedziela, g. 17:30
Gdynia
Wstęp wolny
Dni Otwarte marki Herman Miller
spotkanie, pokaz, dni otwarte
maj 20-21
piątek - sobota
Gdańsk, Krusel Home/Office
Wstęp wolny

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
27650 zł/m2
Gdynia Orłowo
20750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18850 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25250 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17400 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
15550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
13400 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane