Mieszkanie od dewelopera urządzone pod klucz? To możliwe w ofercie Domesta i SML Mieszkania pod klucz

Wizualizacja mieszkania z inwestycji Domesta #NaSwoim przygotowane przez SML Mieszkania pod klucz
Wizualizacja mieszkania z inwestycji Domesta #NaSwoim przygotowane przez SML Mieszkania pod klucz mat. prasowe Domesta/SML Mieszkania pod klucz

Funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, ciekawy design oraz trwałe materiały wykończeniowe - coraz częściej zwracamy na te elementy uwagę podczas aranżacji mieszkań. Nic dziwnego, bo zarówno jakość wykonania przez dewelopera czy firmę wykończeniową, jak i możliwość dopasowania wnętrza do indywidualnych preferencji przyszłych użytkowników, świadczy o tym, jak dobrze będziemy się w konkretnym mieszkaniu czuć.Dobrze zaprojektowane mieszkanie przez dewelopera powinno uwzględniać komfort przyszłych użytkowników. Przemyślane rozwiązania funkcjonalne i techniczne, a także możliwość łatwej adaptacji przestrzeni to jedne z założeń, które od lat realizuje gdański deweloper Domesta.

- Przygotowując projekt każdej inwestycji, stosujemy różne warianty rozwiązań funkcjonalnych wnętrz tak, by każdy z klientów mógł znaleźć mieszkanie dopasowane idealnie do swoich potrzeb, a wizualizacje przedstawiają realne możliwości urządzenia wnętrza. Mimo to mamy świadomość, że potencjalni nabywcy mogą mieć zupełnie inny pomysł na aranżację swojego wymarzonego lokum. Osobom, które chciałyby dopasować mieszkanie do ich indywidualnych oczekiwań, oferujemy zmiany aranżacyjne - mówi Paulina Sosnowska, specjalista ds. aranżacji z Domesta.
Wizualizacja mieszkania z inwestycji Domesta #NaSwoim przygotowane przez SML Mieszkania pod klucz
Wizualizacja mieszkania z inwestycji Domesta #NaSwoim przygotowane przez SML Mieszkania pod klucz mat. prasowe Domesta/SML Mieszkania pod klucz

Sprawdź nowe mieszkania w Gdańsku

Zmiany aranżacyjne pomagają urządzić wnętrze dopasowane do użytkownikówZmiany aranżacyjne mogą dotyczyć szerokiego zakresu modyfikacji z branży architektonicznej, elektrycznej oraz sanitarnej. Do najczęściej dokonywanych zmian należą: przesunięcia, dodania lub usunięcia ścian działowych, punktów elektrycznych, podejść instalacji wodno-kanalizacyjnych, zmiany wymiarów lub montaż dodatkowych grzejników oraz rezygnacja z wykonania podkładu betonowego w obszarze planowanej kabiny prysznicowej.

Domesta dopuszcza możliwość przeprowadzenia wielu zmian aranżacyjnych - z zakresu branży architektonicznej, elektrycznej i sanitarnej. Modyfikacje opracowywane są przed wykonaniem ścianek działowych oraz instalacji, a ich zakres jest ustalany na indywidualnym spotkaniu ze specjalistą ds. aranżacji lub za pomocą korespondencji e-mail po podpisaniu umowy deweloperskiej.

Część zmian aranżacyjnych jest bezpłatna, za niektóre obowiązuje dopłata określona w szczegółowej karcie dopłat. Warto podkreślić, że proponowane przez mieszkańców zmiany mogą dotyczyć wyłącznie zakupionego lokalu, a nie części wspólnych budynku, konstrukcji lub elewacji.

- Po uzgodnieniu zmian, opracowywane są rzuty. Gdy zostają zaakceptowane przez klienta, przekazujemy je do weryfikacji przez kierownika budowy oraz przedstawicieli poszczególnych branż. Wprowadzone zmiany muszą być zgodne z przepisami prawa i standardem wykończenia mieszkania. Po ostatecznej akceptacji każdej ze stron, projekt zostaje przekazany do realizacji. Dzięki temu procesowi, w dniu przekazania lokalu, klient odbiera klucze do mieszkania wykonanego już zgodnie z własną wizją - dodaje Paulina Sosnowska.
Decydując się na wprowadzenie zmian aranżacyjnych przez dewelopera, zachowujemy ciągłość gwarancji, co jest niemożliwe w przypadku, gdy po odbiorze mieszkania dokonamy takich zmian we własnym zakresie.
Sprawna realizacja wnętrzaPo odebraniu kluczy od dewelopera przychodzi czas na wykończenie i urządzenie wnętrza. Jeśli zależy nam na ergonomicznym i ciekawym wnętrzu, warto zdecydować się na współpracę z firmą SML Mieszkania pod klucz. Wbrew pozorom, współpraca według określonego pakietu nie musi oznaczać rezygnacji z urządzenia niepowtarzalnego wnętrza. Firma urządza mieszkania w trzech pakietach S, M oraz L, ale każdy z nich może być indywidualnie dopasowany do potrzeb przyszłych mieszkańców. Na etapie współpracy z architektem wnętrz możemy bowiem zdecydować się na dowolną zmianę materiałów.


Mieszkania pod klucz w ofercie SML

Pakiet S to wykończenie mieszkania w zakresie ułożenia podłóg, malowania ścian, montażu drzwi wewnętrznych oraz kompleksowego wykończenia łazienki lub łazienek. Pakiet M to rozszerzenie pakietu S o szafę w przedpokoju i meble kuchenne na zamówienie od stolarza wraz ze sprzętem AGD. Pakiet L obejmuje natomiast kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz tj. z oświetleniem, meblami, dekoracjami. Każdy pakiet różni się wyłącznie zakresem prac. Jakość zastosowanych materiałów na każdym etapie pozostaje niezmiennie najwyższa.

- Wszystkie nasze pakiety zawierają w sobie cenę projektu technicznego mieszkania, zakupu materiałów, nadzoru nad pracami oraz sprzątania. Dzięki temu klient nie musi angażować swojego czasu podczas wykonywania prac wykończeniowych, odbierając gotowe i posprzątane mieszkanie w wybranym przez niego pakiecie. Istnieje także możliwość wykonania wizualizacji mieszkania na podstawie projektu technicznego - wyjaśnia Małgorzata Albertin, wiceprezes SML Mieszkania Pod Klucz. - W obecnych czasach indywidualne wykończenie mieszkania często kończy się frustracją, wielokrotnym przekroczeniem pierwotnie założonego budżetu, rezygnacją z początkowych planów. Korzystając z usług firmy SML mieszkania pod klucz oprócz gwarancji ceny, klienci mogą być także spokojni o termin zakończenia prac.
Dodatkowo wczesne podjęcie współpracy z firmą SML mieszkania pod klucz także korzystne z perspektywy wspomnianych zmian aranżacyjnych wykonywanych przez deweloperów. Jeśli przed wprowadzeniem zmian aranżacyjnych przez dewelopera podejmujemy współpracę z SML Mieszkania pod klucz, to SML może przygotować rzuty do zmian aranżacyjnych w cenie wykończenia i projektu technicznego.

Skontaktuj się w celu otrzymania bezpłatnej wyceny

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
29550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
17750 zł/m2
Gdynia Orłowo
16800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
16600 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
16400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
21350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
16250 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15600 zł/m2
Gdynia Działki Leśne
12050 zł/m2
Gdynia Orłowo
11600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl