• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Na Zboczu 80

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
w budowie
metraż
133.6 do 144.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstanie na Siedlcach, a więc w bliskim sąsiedztwie centrum Gdańska, a z drugiej strony w kameralnej części dzielnicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dodatkowo z ulicy Na Zboczu rozciąga się rozległa panorama sięgająca nawet Głównego Miasta. Położenie zapewnia możliwość szybkiego wyjazdu w każdym kierunku, a niewielka odległość od przystanków możliwość sprawnego poruszania się komunikacją miejską.

Lokalizacja w dzielnicy Siedlce oznacza także dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, szkoły, place zabaw, przychodnie).

Budynek składał się będzie z trzech lokali w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał trzy kondygnacje. Na parterze znajdzie się obszerny garaż, wejście do domu oraz pomieszczenie techniczne. Na parterze zaplanowana została wygodna część dzienna z salonem, kuchnią, toaletą oraz wyjściem do niewielkiego ogródka. Na piętrze powstaną natomiast trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

AEDIUM
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

NOWA PRESTIŻOWA INWESTYCJA NA PÓŁWYSPIE HELSKIM JUŻ W BUDOWIE ! "KASZUBSKA BRYZA III"  TO JUŻ TRZECI ETAP REALIZACJI W HELU. ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W NASZYM BIURZE SPRZEDAŻY.  Stawiamy na nowoczesne, kameralne budownictwo. Budujemy ...
rozwiń

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (4 opinie)

wykład, targi, konsultacje

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte