• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Na Złocistej

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do 2020 r. zakończona
metraż
83 do 101 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Bojano to miejscowość położona na pograniczu z Gdynią. Jest tu dostępna komunikacja miejska, przychodnia zdrowia, szkoła, hala widowiskowo-sportowa, przedszkola, żłobki oraz punkty handlowo-usługowe: markety spożywcze, apteki, restauracje, myjnie, poczta. Nie brakuje tu zatem żadnych udogodnień niezbędnych do wygodnego życia rodziny.

Jednocześnie zielona okolica i spokój podmiejskiej miejscowości sprawiają, że mieszkańcy cieszyć się tu mogą spokojem, czystym powietrzem, otoczeniem natury i bliskością kaszubskich jezior i lasów.

Kameralne osiedle składa się z domów w zabudowie bliźniaczej. Do wszystkich lokali przynależne są ogrody oraz garaże bądź miejsca postojowe.

W każdym domu znajdują się dwie łazienki - toaleta z umywalką na parterze oraz łazienka na poddaszu z miejscem na prysznic, wannę i umywalkę. Na piętrze rozlokowane są także trzy sypialnie, w tym największa z miejscem na garderobę.

Na parterze znajduje się część dzienna, na którą składa się salon z jadalnią i otwartą kuchnią. Przez duże drzwi balkonowe wychodzi się do ogrodu.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Św. Mikołaja

Św. Mikołaja

K2 Deweloper

Bojano, ul. Św. Mikołaja Mapa

112.5 do 112.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Polna Aleja

Polna Aleja

K2 Deweloper

Bojano, ul. Turystyczna Mapa

127 do 127 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

Deweloper

K2 Deweloper

K2 Deweloper to ceniony deweloper, specjalizujący się w budownictwie domów w zabudowie bliźniaczej, szeregowej oraz jednorodzinnej. Inwestycje realizuje na terenie Trójmiasta i bliskich okolic.  Głównym celem inwestycji jest jakość, ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte