#NaSwoim. Nowe mieszkania na gdańskim Chełmie

W ramach inwestycji #NaSwoim zostanie wybudowany kameralny, pięciopiętrowy budynek. Planowany termin zakończenia inwestycji to maj 2023 r.
W ramach inwestycji #NaSwoim zostanie wybudowany kameralny, pięciopiętrowy budynek. Planowany termin zakończenia inwestycji to maj 2023 r. mat. pras.

Trójmiejski deweloper Domesta wprowadzi na rynek nieruchomości 72 nowe mieszkania. Ta kameralna inwestycja #NaSwoim powstaje w Gdańsku, w dzielnicy Chełm, przy ul. PtasiejMapka - w świetnie skomunikowanej okolicy ulic Cieszyńskiego i Więckowskiego. W jej sąsiedztwie znajduje się pętla tramwajowo-autobusowa. Klienci mogą wybierać spośród aż 72 mieszkań, których metraż wynosi od 42,82 do 69,51 m kw.Chełm to jedna z najpopularniejszych dzielnic Gdańska. Z drugiej strony powstaje tam niewiele nowych inwestycji mieszkaniowych. W związku z tym, prawdziwą gratką dla osób chcących zamieszkać w tej dzielnicy będzie #NaSwoim, nowa inwestycja dewelopera Domesta.

Niewątpliwą zaletą osiedla jest połączenie bliskości terenów zielonych z dobrym usytuowaniem pod względem komunikacyjnym. Zaledwie kilkominutowy spacer dzieli przyszłych mieszkańców od pętli tramwajowo-autobusowej Chełm WitosaMapka, dzięki której w ok. 10 minut można dojechać do ścisłego centrum Gdańska.


#NaSwoim żyj wygodniej- #NaSwoim to kameralna inwestycja jednoetapowa, składająca się z jednego budynku wielorodzinnego. Dzięki temu, że w jej skład wchodzi jeden budynek, przyszli mieszkańcy odbierając mieszkanie otrzymują w pełni gotową inwestycję wraz z ukończonymi częściami wspólnymi, co jest rzadkością przy inwestycji wieloetapowej - mówi Paweł Zabolewicz, specjalista ds. sprzedaży w firmie Domesta. - W dodatku nieocenionym atutem jest brak trwających robót budowlanych za oknem po wprowadzeniu się do swojego wymarzonego "M".
Kolejnym atutem inwestycji jest to, że ze wszystkich mieszkań od strony wschodniej oraz północno-wschodniej rozpościera się widok na zielone otoczenie.


#Mieszkania dwu- i trzypokojowe z garderobąW ramach inwestycji #NaSwoim przy ul. Ptasiej powstanie jeden pięciopiętrowy budynek z cichobieżnymi windami.

- W naszej ofercie znajduje się 36 mieszkań dwupokojowych oraz 36 mieszkań trzypokojowych. Będą to mieszkania o wielkości pomiędzy 42,82 do 69,51 m kw. W związku z panującym trendem i docenianiem prywatnej przestrzeni zewnętrznej, mieszkania parterowe będą posiadać ogródki, a te na wyższych kondygnacjach przestronne balkony o powierzchni nawet do 15 m kw. - kontynuuje Paweł Zabolewicz.
Rozkłady mieszkań zostały doskonale przemyślane. W ofercie znalazły się mieszkania, które spełnią najbardziej różnorodne wymagania. Ponadto, mieszkania trzypokojowe zostały wzbogacone o dodatkowe pomieszczenie - garderobę. Domesta zadbała też o części wspólne.

- Klatki schodowe inwestycji zostały zaaranżowane w przemyślany i spójny sposób. Jasne, przestronne wnętrza idealnie współgrają z kolorystyką logotypu i identyfikacją graficzną inwestycji. Zastosowanie solidnych materiałów zapewni długi okres użytkowania przestrzeni i zminimalizuje ilość potencjalnych usterek - zapewnia Paulina Sosnowska, specjalista ds. aranżacji w firmie Domesta.

#Miejsca parkingowe i rowerownia- Na poziomie -1 zlokalizowana jest hala garażowa, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie rowerowni, co zdecydowanie podniesie komfort życia aktywnym mieszkańcom. Miejsca parkingowe będą dostępne również na zewnątrz przed budynkiem. Oczywiście są też wyznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych - kontynuuje Paweł Zabolewicz.

#NaSwoim w okolicy terenów zielonych, sklepów i usługTuż przy osiedlu znajdują się rozlegle tereny zielone, które umożliwiają spacery i rekreację. Do pobliskiego zbiornika MadalińskiegoMapka można dojść w ciągu 10 minut.

- W sąsiedztwie #NaSwoim jest mini park ze ścieżkami, ławkami, zewnętrzną siłownią i placem zabaw. Dodatkowo dzięki zlokalizowaniu osiedla w jednej z najpopularniejszych dzielnic Gdańska - Chełmie, osiedle ma bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury komunikacyjnej oraz różnorodnych punktów usługowych, przedszkola, szkoły, przychodni, Pasażu Chełmskiego - wylicza Monika Maternik z działu sprzedaży Domesta.
Swoje miejsce znajdą na osiedlu #NaSwoim zarówno single, jak i rodziny z dziećmi, a także osoby poszukujące po prostu wygodnej oraz komfortowej lokalizacji w mieście.

Zamieszkaj #NaSwoimTermin zakończenia inwestycji planowany jest na 31 maja 2023 r. Z ofertą osiedla #NaSwoim można zapoznać się już w biurach sprzedaży Domesta.

- Serdecznie zapraszamy zainteresowanych ofertą do naszych biur sprzedaży oraz do kontaktu z naszymi Doradcami. Nasze biura sprzedaży znajdują się przy Osiedlu HavlovymMapka (wjazd od ul. Świętokrzyskiej) oraz Osiedlu Leszczynowy ParkMapka (przy skrzyżowaniu z ul. Pelczara) w Gdańsku. Dodatkowo oferujemy bezpłatne usługi naszych Doradców Kredytowych, które umożliwiają wybór ewentualnej opcji finansowania - zachęca Monika Maternik.
Więcej informacji o osiedlu #NaSwoim można znaleźć na stronie: www.domesta.com.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
29550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
17750 zł/m2
Gdynia Orłowo
16800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
16600 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
16400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
21350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
16250 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15600 zł/m2
Gdynia Działki Leśne
12050 zł/m2
Gdynia Orłowo
11600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl