• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Najszczęśliwsza dzielnica Gdańska

21 maja 2024 
Deweloper wprowadził do sprzedaży przedostatni budynek osiedla Linea. Deweloper wprowadził do sprzedaży przedostatni budynek osiedla Linea.

Gdzie warto zamieszkać w Gdańsku? Badania jakości życia dowodzą, że najszczęśliwsi gdańszczanie mieszkają w dzielnicy Piecki-Migowo. Sąsiadujący z nią Jasień przoduje z kolei w statystykach dotyczących salda migracji - więcej osób decyduje się tu zamieszkać niż wyprowadzić. ALLCON postanowił wykorzystać potencjał obu dzielnic i na ich granicy stworzyć miejsce, które łączy najlepsze cechy popularnej Moreny i rozwijającego się Jasienia. Do sprzedaży trafił przedostatni budynek osiedla LINEAMapka.Wygodne życie w TrójmieścieWedług badań jakości życia, opublikowanych w marcu b.r. na Trojmiasto.pl, mieszkańcy Moreny cenią m.in. lokalne usługi, rozwiniętą komunikację miejską i infrastrukturę drogową.

Trudno się dziwić - to tętniąca życiem dzielnica, która wyróżnia się świetnym skomunikowaniem z całym Gdańskiem. Nowe inwestycje, które powstawały tu w ostatnich latach wpłynęły też na wysokie noty w zakresie warunków mieszkaniowych. Morena zdobyła ponadto bardzo dobre oceny za bezpieczeństwo, ofertę kulturalną, zagospodarowanie przestrzeni publicznej, środowisko naturalne i infrastrukturę sportową.

To jednak nie popularna Morena jest liderem w kwestii salda migracji wewnętrznych, a sąsiadujący z nią Jasień. Młoda i zielona dzielnica jest również na pierwszym miejscu w rankingu przyrostu naturalnego w Gdańsku. Przyjazna, spokojna atmosfera oraz mnogość terenów zielonych, idealnych do codziennych spacerów i aktywności sprawiają, że Jasień to jedno z ulubionych miejsc do życia gdańskich rodzin.

Pomiędzy Moreną a Jasieniem, na zielonym terenie nieopodal al. Pawła Adamowicza trójmiejski deweloper ALLCON realizuje osiedle, które łączy najlepsze cechy tej części Gdańska.

Plac zabaw na osiedlu LINEA. Plac zabaw na osiedlu LINEA.

"Morenowy Jasień"Tak z przymrużeniem oka można określić lokalizację osiedla LINEA, gdzie sielska atmosfera Jasienia łączy się rozwiniętą infrastrukturą Moreny.

Al. Pawła Adamowicza pozwala szybko dojechać do centrum Wrzeszcza, Gdańska Głównego oraz Obwodnicy Trójmiasta. Doskonałą komunikację zapewnia też bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych oraz dwóch stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (Jasień i Brętowo).

W otoczeniu znajdują się m.in.: galeria handlowa, przychodnia, szkoła, żłobek, przedszkole i siłownia. Nie brakuje również terenów spacerowych i rekreacyjnych, jak Trójmiejski Park Krajobrazowy czy Multipark Morena.

LINEA wzbogaci lokalną ofertę dodatkowymi sklepami i restauracją. Do lata 2025 roku ALLCON zrealizuje również na terenie inwestycji malowniczą, zieloną przestrzeń, przeznaczoną do relaksu, aktywności na świeżym powietrzu i integracji wszystkich pokoleń. Dolina Potoku - bo tak ma nazywać się osiedlowa polana piknikowa - będzie miała powierzchnię aż ponad 7 tys. m kw.

Do lata 2025 roku ALLCON zrealizuje na terenie inwestycji malowniczą, zieloną przestrzeń przeznaczoną do relaksu i aktywności. Do lata 2025 roku ALLCON zrealizuje na terenie inwestycji malowniczą, zieloną przestrzeń przeznaczoną do relaksu i aktywności.

Zaufany deweloper- ALLCON to dobry wybór nie tylko ze względu na wysoką jakość produktu, ale też profesjonalną obsługę. Transparentność i zaufanie klienta to priorytety, dlatego nasz zespół doradców sprzedaży tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i świetną znajomością rynku - mówi Marta Drozd-Piekarska, zastępca dyrektora sprzedaży w spółce deweloperskiej ALLCON. - Wspierają oni klienta zarówno przy wyborze mieszkania, jak i w staraniach o kredyt oraz innych procedurach formalnych.
Dobrą opinię o działalności firmy podzielają zewnętrzni eksperci i mieszkańcy Trójmiasta. Przez ponad 30 lat swojej działalności ALLCON zdobył wiele nagród, zarówno ogólnopolskich (np. Budowa Roku), zagranicznych (European Property Awards), jak i lokalnych - w tym wielokrotny tytuł laureata w Plebiscycie na Najciekawszą Nieruchomość Trojmiasto.pl.

Inwestycja na lataStandard ALLCON jest widoczny w architekturze i jakości wykończenia LINEI. Jasna elewacja eleganckich budynków została przełamana zielonymi dachami i grafitowymi elementami. Klatki schodowe zdobią oryginalne grafiki artysty Jędrzeja Ugorenko.

Standard ALLCON jest widoczny w architekturze i jakości wykończenia LINEI. Jasna elewacja eleganckich budynków została przełamana zielonymi dachami i grafitowymi elementami. Standard ALLCON jest widoczny w architekturze i jakości wykończenia LINEI. Jasna elewacja eleganckich budynków została przełamana zielonymi dachami i grafitowymi elementami.
Filozofia ALLCON-u łączy atrakcyjny design z funkcjonalnością. W wybranych mieszkaniach zrealizowano zamykane, przeszklone balkony, z których można korzystać nawet podczas deszczowych dni. Mieszkania na parterze posiadają z kolei bardzo przestronne ogródki do 84 m kw.

We wnętrzach inwestycji znajdziemy sprawdzone i trwałe materiały, jak gres, beton, szkło oraz stal lakierowaną, którą zestawiono z ciepłem drewna dębowego.

Dla mieszkańców zaprojektowano także hale garażowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery i wózki.

Dom czy mieszkanie?Osoby, które chcą zamieszkać w najszczęśliwszej okolicy Gdańska mają jeszcze szansę, by poznać osiedle LINEA. ALLCON wprowadził do sprzedaży przedostatni budynek tej inwestycji. Mieszkania będą gotowe do odbioru w IV kwartale 2025 roku. Pełna oferta mieszkań znajduje się tutaj.

Osobom poszukującym jeszcze większej przestrzeni deweloper planuje uruchomić sprzedaż kolejnego etapu domów miejskich LINEA. Osobom poszukującym jeszcze większej przestrzeni deweloper planuje uruchomić sprzedaż kolejnego etapu domów miejskich LINEA.
- Oferta jest niezwykle urozmaicona - przyznaje Marta Drozd-Piekarska. - Klienci mogą wybierać spośród mieszkań od dwóch do czterech pokoi, o metrażu od 41 do 94 m kw. Osobom poszukującym jeszcze większej przestrzeni planujemy uruchomić sprzedaż kolejnego etapu domów miejskich LINEA, które są połączone z infrastrukturą osiedla.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33950 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22200 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
30350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16750 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16500 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15800 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane