• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nasza Strefa. Kompaktowy i nowoczesny dom w Borkowie

8 grudnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Powierzchnia przydomowych ogrodów umożliwi zaaranżowanie wymarzonej strefy wypoczynku. Powierzchnia przydomowych ogrodów umożliwi zaaranżowanie wymarzonej strefy wypoczynku.

Wygodny, kompaktowy dom. Do tego niedrogi w utrzymaniu, w dobrej cenie i optymalnej lokalizacji. To brzmi jak marzenie o rodzinnym szczęściu, które można szybko spełnić. Na osiedlu Nasza Strefa w Borkowie Grupa Deweloperska Apartrade buduje osiedle domów z pompami ciepła, fotowoltaiką oraz klimatyzacją w cenie, do których wprowadzić będzie się można już w przyszłym roku.Wygodny, kompaktowy, z ogrodemPosiadanie własnego domu daje korzyści, które nie są dostępne dla posiadaczy mieszkań w wielorodzinnych budynkach. Przestrzeń, duża ilość miejsca do przechowywania, garaż, możliwość wygrzewania się na słońcu we własnym ogrodzie to codzienna wygoda, którą na osiedlu Nasza Strefa można nabyć w cenie mieszkania na gęsto zabudowanym osiedlu w mieście.

Przestrzeń dla rodziny to tutaj przede wszystkim duży, słoneczny salon o powierzchni 33 m kw., z którego wyjść można bezpośrednio do własnego ogrodu. W takim miejscu kwitnąć może rodzinne życie, łatwo jest zorganizować spotkanie rodzinne lub imprezę dla znajomych.

Na piętrze znajdują się z kolei trzy sypialnie oraz duża łazienka, które dla młodego małżeństwa czy rodziny z dziećmi stanowią prywatną część z wystarczającą ilością miejsca na odpoczynek, aktywność i realizowanie własnych pasji.

Parter domu o powierzchni 60 m kw., z wyjściem do ogródka i na taras, to komfortowa przestrzeń, gdzie toczyć się może rodzinne życie. Parter domu o powierzchni 60 m kw., z wyjściem do ogródka i na taras, to komfortowa przestrzeń, gdzie toczyć się może rodzinne życie.
Mieszkańcy domów na osiedlu Nasza Strefa (jego nazwa pochodzi od ul. Naszej, przy której powstaje osiedleMapka) w sumie korzystać będą ze 128 m kw. powierzchni użytkowej, którą w miarę potrzeb powiększyć można o poddasze (15 m kw.). Powstać tam może dodatkowe miejsce do przechowywania.

Dodatkową strefę rodzinnego wypoczynku stanowił będzie ogródek. Zielona, przydomowa przestrzeń będzie tu miała powierzchnię do 236 m kw., co daje szerokie możliwości aranżacji oraz bliski kontakt z naturą. Duże, trzyszybowe okna pozwolą włączyć przestrzeń ogrodu do domowego wnętrza, wprowadzając do salonu światło i widok na zieleń.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER PO OSIEDLU I WNĘTRZU DOMÓW


Wygodę codziennego życia poprawi także zaprojektowany w bryle domu garaż. Przewidziane przez architektów przejście z garażu bezpośrednio do domu mieszkańcy doceniać będą zwłaszcza podczas deszczowej czy mroźnej pogody. Projekt przewiduje także ogrzewanie garażu. To jedno z przemyślanych rozwiązań, które wpływać będą na energooszczędność budynku, a co za tym idzie niskie koszty jego eksploatacji.Niedrogi w utrzymaniuW cenie domu nabywcy otrzymają pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe fotowoltaikę oraz klimatyzację.

Na obniżenie kosztów życia niebagatelny wpływ będą tu miały technologie wspomagające oszczędzanie energii.

Obecnie deweloper wylicza, że koszt ogrzewania domu w przypadku zastosowanej przez niego pompy ciepła wyniesie około 300-400 zł na miesiąc. Jest to porównywalne z kosztem ogrzewania gazem 50-metrowego mieszkania. A przecież dzisiaj liczy się nie tylko oszczędność dla portfela, ale także korzyści dla środowiska.

Okna do samej podłogi sprawią, że wnętrza zarówno na parterze, jak i na piętrze będą pełne światła i przestrzeni. Okna do samej podłogi sprawią, że wnętrza zarówno na parterze, jak i na piętrze będą pełne światła i przestrzeni.
Domy na osiedlu Nasza Strefa będą także bezczynszowe.

W obecnych warunkach rynkowych niezmiernie ważne jest także bezpieczeństwo zakupu: po podpisaniu umowy rezerwacyjnej deweloper gwarantuje niezmienność ceny zakupu. Nawet przy dużych wahaniach cen materiałów budowlanych i robocizny nie dojdzie tu do waloryzacji ceny.

Inwestycja realizowana jest w oparciu o nową ustawę deweloperską, zabezpieczona jest Deweloperskim Funduszem Gwarancyjnym.

Skorzystaj z programu "Mieszkanie bez wkładu własnego"Dzięki wsparciu programu wymarzony dom mogą kupić osoby, które nie posiadają środków na wkład własny do kredytu.

Jest to oferta dla osób, które nie mają własnego mieszkania lub domu, oraz dla rodzin, które mieszkają w zbyt małych lokalach. Ze wsparcia mogą skorzystać zarówno single, pary, małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi, dla których przewidziane są dodatkowe benefity. 

Gwarantowana przez rząd pomoc zapewnia zabezpieczenie nawet do 20 proc. wartości nieruchomości.

Doradcy dewelopera udzielają wszelkich informacji na temat szczegółów programu, a doradcy kredytowi obliczą zdolność kredytową i udzielą pomocy w jego uzyskaniu.


Optymalna lokalizacjaNasza Strefa będzie niezwykle kameralnym osiedlem - powstanie tu zaledwie sześć dwulokalowych budynków, czyli 12 domów. Sprzyja to budowaniu sąsiedzkiej atmosfery, zapewnia na co dzień ciszę i mały ruch na osiedlu.

Z kolei położenie w Borkowie umożliwia zarówno szybki dojazd do centrum Gdańska (również autobusem miejskim), jak i do obwodnicy, co z kolei pozwala na komfortowy dojazd do każdej części Trójmiasta, wyjazd na autostradę i prowadzącą w kierunku Warszawy trasę S6.

Lokalizacja zapewnia także wygodne życie całej rodziny. Na pieszo dotrzeć można stąd do szkoły podstawowej, przedszkoli i żłobków. Sklepy i punkty usługowe dostępne są w Borkowie, Straszynie oraz Gdańsku-Łostowicach.

Zamieszkanie na obrzeżach miasta daje także szczególną możliwość kontaktu z naturą, korzystania z naturalnych terenów rekreacyjnych, w tym z pobliskich jezior i lasów.

Umów spotkanie w Biurze Sprzedaży Apartrade

  • Gdańsk, al. Grunwaldzka 163Mapka (biurowiec Office Island)
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, w soboty po wcześniejszym ustaleniu godziny

ROZKŁADY DOSTĘPNYCH DOMÓW MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE NASZA-STREFA.PL

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (34)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane