wróć do listy

Navigator Miszewko

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2021 r. zakończona
metraż
135 do 135 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle powstaje w Miszewku, niedaleko Banina. Taka lokalizacja umożliwia zamieszkanie w zacisznym miejscu, a jednocześnie w okolicy, gdzie istnieje rozbudowana infrastruktura, która zapewni rodzinie wygodne życie na co dzień. Niedaleko osiedla znajdują się markety, lokale usługowe, centra sportowe, ośrodek zdrowia, szkoły i przedszkola.

Miejsce jest także idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku i kontaktu z przyrodą. Wokół domu nie zabraknie miejsca do spędzania czasu na łonie natury, szybko można stąd także dojechać do kaszubskich jezior i lasów.

W ramach inwestycji powstało 16 domów jednorodzinnych o powierzchni 135 m kw. Domy sprzedawane są jako gotowe. Ich budowa zakończona została już w I kw. 2021 roku, jednak z informacji przekazanych przez dewelopera wynika, że przez wiele miesięcy musiał on oczekiwać na dopełnienie formalności przez dostawców mediów, którzy z kolei swoje opóźnienia tłumaczyli pandemią. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są tutaj poddasza o powierzchni 21 m kw. Pierwsze piętro domów pozbawione jest zatem skosów.

Ruszyła sprzedaż kilkunastu domów gotowych do odbioru.

Budowa pierwszego etapu została zakończona już w 2021 roku. Jednak deweloper

Docelowo osiedle składało się będzie z 50 takich domów. Osiedle jest zamknięte.

Domy wykończone są w standardzie deweloperskim, ogrzewane gazowo. Do każdego z nich przylega taras i balkon, mieszkańcy będą korzystać z własnych, ogrodzonych ogrodów. Każdy dom ma garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe przed domem.

Na parterze każdego domu znajduje się pokój dzienny i taras z wyjściem do ogrodu, oddzielna kuchnia ze spiżarnią, WC, pomieszczenie techniczne, przedsionek i korytarz oraz garaż. Z kolei na piętrze zaplanowano cztery sypialnie (w tym jedną z balkonem), łazienka oraz korytarze.

Sprzedaż domów w tej inwestycji na wyłączność prowadzi Dom & House.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

135 m2
5
659 000 zł
135 m2
5
699 000 zł
135 m2
5
630 000 zł
135 m2
5
630 000 zł
135 m2
5
630 000 zł
135 m2
5
630 000 zł
135 m2
5
630 000 zł
135 m2
5
630 000 zł

W pobliżu

Opinie (7)

 • Super osiedle

  Bardzo ładna inwestycja, wreszcie ktoś pomyślał o mieszkańcach. Jest szlaban, chodniki, oświetlenie, wiaty śmietnikowe i ogrodzenie, zbiornik retencyjny. W Baninie i okolicach deweloperzy raczej nie grzeszą jakością, tutaj widać, że jest inaczej.

  • 3 4

 • krystyna

  To prawda ładnie zapowiadająca się inwestycje w Miszewku w sumie to w Baninie. Byłam widziałam budowę, inwestor nowy na rynku mieszkań czy domów ale widać, że się starają dbać o przyszłego mieszkańca. Tak powinny wyglądać inwestycje.

  • 3 3

 • Dziwna sprawa (1)

  Domy wybudowane już dość dawno, a cały czas nie sprzedane. W obecnych czasach troche dziwna sprawa. Czy ktoś wie dlaczego jest taka sytuacja?

  • 3 0

  • mieliśmy kupić z żoną tam dom, jeszcze w 2020 roku, już wtedy mówiono, że mają byc budowane następne etapy. jak widać coś jest nie tak. na szczęście zdecydowaliśmy się na inną inwestycję.

   • 2 0

 • Czyli kolejne bloki w polu?

  • 3 0

 • Coś nie tak.

  Domy oddane rok temu,ale według strony dewelopera, większość stoi pusta, a tylko kilka zarezerwowanych.Co jest nie tak ?

  • 0 0

 • Architektura w której uchodźca za darmo by nie zamieszkał.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Kossa

Osiedle Navigator - Miszewko - Banino
rozwiń