• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nova Szkolna

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od I kw. 2023 r. do IV kw. 2023 r. planowana
metraż
130 do 150 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Tuchom jest dobrze skomunikowany autobusami z Gdynią i z Gdańskiem. Szybko można stąd wyjechać także na trójmiejską obwodnicę, dotrzeć na lotnisko oraz do autostrady A1. Okolica sprzyja z kolei wypoczynkowi po pracy. Nie brakuje tu naturalnych terenów zielonych, w pobliżu znajdują się niewielkie jeziora, a nad jezioro Tuchomskie - z plażami i miejscami rekreacji - dotrzeć można spacerem.

W otoczeniu inwestycji istnieje kompleksowa infrastruktura, włącznie ze szkołą i przedszkolem, które znajdują się kilkaset metrów od domów.

Osiedle Nova Szkolna składało się będzie z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej, powstanie tu także jeden dom wolnostojący, będzie nieco większy niż pozostałe domy (150 m kw.).

Budynki o nowoczesnej architekturze będą miały dwie kondygnacje. Duże przeszklenia zapewnią dobre doświetlenie wnętrz i widok na ogród. Niewielkie okienko znajdzie się także na poddaszu.

Miejsce postojowe dla samochodów zaplanowane zostały tuż obok domów, dom wolnostojący będzie miał z kolei garaż tuż obok domu.

Domy zaprojektowano jako budynki energooszczędne - z pompą ciepła i systemem rekuperacji.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

124.6 m2
5
699 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Alcoba Development
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

ALCOBA DEVELOPMENT Deweloper realizujący inwestycje na terenie województwa pomorskiego. ALCOBA DEVELOPMENT Deweloper realizujący inwestycje na terenie województwa pomorskiego. Realizując inwestycje, stawiamy na jak największy komfort przyszłych ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte