Inwestycje w Trójmieście

Domesta

Nowa Niepołomicka 1 i 2

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka Mapka
deweloper:
Domesta
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
27 do 90 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje w lokalizacji, która intensywnie rozwija się pod kątem budownictwa mieszkaniowego. W ostatnich latach wokół powstało kilka dużych osiedli, a wraz z nim osiedlowe sklepy oraz lokale usługowe, przedszkola i żłobki. Niedaleko jest stąd także do jednego z największych w Gdańsku węzłów handlowych.

Do centrum miasta zjechać można al. Armii Krajowej. Poruszanie się komunikacją miejską ułatwia pętla tramwajowa na końcu al. Havla, gdzie można zaparkować samochód lub rower. Szybko można też stąd dojechać do trójmiejskiej obwodnicy, co oznacza łatwy dojazd do bardziej odległych części aglomeracji.

Pierwsza część osiedla, która ukończona ma być do października 2019 roku (pierwsze budynki gotowe były w kwietniu i lipcu 2018 roku), składać się będzie z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków. Pod nimi znajdują się hale garażowe. Do każdego mieszkania przylegał będzie balkon lub loggia, a do większości mieszkań na parterze grodzone ogródki.

W styczniu 2019 roku deweloper do sprzedaży wprowadził drugą część osiedla - Nową Niepołomicką 2. Ta część inwestycji składać się będzie z trzech, sześciokondygnacyjnych budynków z własnymi halami garażowymi. Ich architektura jest zgodna z architekturą budynków powstających w pierwszej części. W sumie powstanie tu 118 mieszkań.

Obie części osiedla powstają na niezależnych terenach, obie zagospodarowane zostaną zielenią oraz elementami małej architektury ogrodowej. Rekreacyjna strefa przydomowa obejmie tereny zielone, ścieżkę spacerową z ławkami, siłownię plenerową oraz plac zabaw.

Projekt inwestycji powstał w pracowni MS 15.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (77) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.