• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Nowa oferta mieszkań na Wiszących Ogrodach trafiła do sprzedaży

5 października 2021 
W nowej ofercie Wiszących Ogrodów przy ulicy Szczęśliwej znalazło się 68 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 39 do 90 m kw. W nowej ofercie Wiszących Ogrodów przy ulicy Szczęśliwej znalazło się 68 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 39 do 90 m kw.

Wiszące Ogrody to wieloletni projekt Grupy Inwestycyjnej Hossa, który dzięki swojej atrakcyjności niezmiennie przyciąga nowych mieszkańców. To przyjazne osiedle posiada wygodny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, edukacji i obiektów rekreacyjnych, a położony przy osiedlu przystanek PKM sprawia, że w zasięgu ręki jest całe Trójmiasto.Hossa wprowadziła właśnie do swojej oferty pierwszy budynek w nowej części Wiszących Ogrodów, położonej najbliżej przystanku PKM Gdańsk Kiełpinek. W ofercie budynku nr 1 przy ulicy Szczęśliwej znalazło się 68 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 39 do 90 m kw. Nowa zabudowa powstaje w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na wzniesieniu z widokiem na Lasy Oliwskie. Rozwój Wiszących Ogrodów na północny-zachód od istniejącej części osiedla nie jest jedynym kierunkiem, jaki uwzględniają plany inwestora - Hossa równocześnie będzie rozbudowywać je w kierunku południowo-wschodnim.

 • - Wiszące Ogrody to osiedle, którego charakterystyka i lokalizacja zapewniają mieszkańcom bezpośredni dostęp do wielu udogodnień.
 • Lokalizacja Wiszących Ogrodów sprawia również, że mieszkańcy mają wygodny dostęp do różnorodnych rozwiązań komunikacyjnych, jednocześnie pozostając blisko przyrody.
 • - Wiszące Ogrody to osiedle, którego charakterystyka i lokalizacja zapewniają mieszkańcom bezpośredni dostęp do wielu udogodnień.
- Wiszące Ogrody to osiedle, którego charakterystyka i lokalizacja zapewniają mieszkańcom bezpośredni dostęp do wielu udogodnień. Na miejscu można wygodnie korzystać z oferty licznych sklepów, różnorodnych punktów usługowych i restauracji czy też klubu fitness - wskazują przedstawiciele grupy Hossa. - Na osiedlu funkcjonują również przedszkole i żłobek, a także przedszkole językowe. W najbliższej okolicy znajduje się Pozytywna Szkoła Podstawowa z krytą pływalnią, do której prowadzi bezpieczna, oświetlona kładka pieszo-rowerowa nad obwodnicą. W sąsiedztwie Wiszących Ogrodów funkcjonuje centrum handlowe z galerią sklepów i food courtem, jak również market budowlany, sklep z zabawkami znanej sieci, serwis motoryzacyjny, stacja benzynowa oraz duży market sportowy z ogólnodostępnymi boiskami.
Wyjątkowa lokalizacja Wiszących Ogrodów sprawia również, że mieszkańcy mają wygodny dostęp do różnorodnych rozwiązań komunikacyjnych, jednocześnie pozostając blisko przyrody. Kolej metropolitalna to przede wszystkim szybki sposób na dojazd do pracy czy na uczelnię we Wrzeszczu, Oliwie czy Gdyni, a także znaczące ułatwienie dalszych podróży dzięki sprawnemu połączeniu z portem lotniczym, dworcem PKP Gdańsk Wrzeszcz i Kaszubami. Dzięki trasie W-Z dojazd do centrum Gdańska zajmuje zaledwie kilka minut. Z kolei sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dwóch zagospodarowanych terenów rekreacyjnych przy pobliskich zbiornikach retencyjnych zapewnia miejsca do relaksu i aktywnego wypoczynku. Na samym osiedlu znajdują się kameralne place zabaw przeznaczone dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

 • Zaletą osiedla jest dostępność komunikacyjna.
 • Na osiedlu funkcjonują również przedszkole i żłobek, a także przedszkole językowe. W najbliższej okolicy znajduje się Pozytywna Szkoła Podstawowa z krytą pływalnią, do której prowadzi bezpieczna, oświetlona kładka pieszo-rowerowa nad obwodnicą.
 • Zaletą osiedla jest dostępność komunikacyjna.
Z przykładowymi mieszkaniami na Wiszących Ogrodach można zapoznać się na stronie dewelopera. Pełna oferta sprzedaży jest dostępna w Centrach Nieruchomości Hossy w Gdyni i Gdańsku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
28500 zł/m2
Gdynia Orłowo
20400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19450 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24550 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
17900 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17050 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl