• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowe Pogórze

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2021 r. do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
30 do 78 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Lokalizacja osiedla Nowe Pogórze umożliwia szybki dojazd do centrum Gdyni zarówno mieszkańcom zmotoryzowanym, jak i chcącym korzystać z transportu miejskiego. Niewielka odległość od morza, plaży, zorganizowanych terenów rekreacyjnych, siłowni na świeżym powietrzu oraz placów zabaw, a także szlaków rowerowych, spacerowych, a nawet kajakowych zapewni warunki do rekreacji i wypoczynku całym rodzinom.  

Zamieszkaniu w tym miejscu sprzyja także okoliczna infrastruktura. Spacerem można dojść do dużej galerii handlowej, aptek, przedszkoli i sklepów spożywczych. Idąc w przeciwnym kierunku dotrzeć można do Centrum Sportowego Kosakowo wyposażonego w baseny, boisko piłki nożnej i koszykówki.

W ramach osiedla w sumie, w dwóch etapach, powstanie sześć trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Będą one miały podziemne hale garażowe i parkingi naziemne. Do każdego mieszkania przynależeć będą duże komórki lokatorskie o powierzchni nawet kilkunastu metrów kwadratowych.

W pierwszym etapie powstają dwa budynki z 41 mieszkaniami w układzie od jednego do trzech pokoi. W drugim etapie zbudowane zostaną cztery budynki z 60 mieszkaniami.

Dzięki prostym i funkcjonalnym bryłom budynków całość inwestycji wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje z elewacjami okolicznych domów jednorodzinnych.

Przestrzeń między budynkami zostanie zaaranżowana w przemyślany sposób: przewidziano tu elementy małej architektury, tereny zielone oraz miejsca zabawy dla najmłodszych. Bezpieczeństwo zapewni ogrodzenie osiedla, monitoring oraz wjazd ograniczony szlabanem.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Ambra Development Sp. z o.o.

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte