• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Olgierda 58

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
52.7 do 124.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Ulica Olgierda w dzielnicy Mały Kack położona jest nieco na uboczu, a jednocześnie blisko centrum i wszystkich istotnych punktów na mapie Gdyni. Komunikację z centrum zapewniają miejskie autobusy, a niewielka odległość od przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji oraz daje możliwość szybkiego wyjazdu na Kaszuby.

Miejsce to docenią także osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia. W okolicy nie brakuje infrastruktury sportowej; do głównej arterii Trójmiasta, a więc także do centrum Gdyni wygodnie można dojechać stąd rowerem, a pobliskie lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to miejsce na spacery w ciszy.

W budynku powstaną lokale trzy- cztero- oraz pięciopokojowe z dużymi, zapewniającymi ponadstandardowe oświetlenie wnętrz oknami oraz dużymi balkonami. Do lokalu na najwyższym piętrze przynależał będzie obszerny taras dachowy.

Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są również miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Humbaka
Humbaka
Polityka prywatności

Opinie (1)

  • Usługi hydrauliczne sanitarne i kanalizacyjne

    Jeśli zakupili już Państwo nieruchomość i poszukują usług hydraulicznych, sanitarnych, potrzebna jest fachowa pomoc przy montażu elementów armatury w łazience to zapraszam do kontaktu - mailowo, telefonicznie lub na Facebooku (Hydraulik Misiek), hydraulik.misiek@gmail.com, tel: 514 386 875. Działam na terenie Trójmiasta i okolic. Pozdrawiam

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Spółka działalność deweloperską na rozpoczęła w 2014 roku jednak doświadczenie właścicieli i kadry zarządzającej w branży budowlanej sięga 1996 roku. Posiadając odpowiedni know-how jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej ...
rozwiń

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (4 opinie)

wykład, targi, konsultacje

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte