Wiadomości

stat

Oni wykończą mieszkanie pod klucz

Możesz wybrać jeden z gotowych pakietów lub postawić na projekt indywidualny. Akceptujesz wizualizacje oraz materiały, a potem nic cię już nie interesuje i wprowadzasz się do domu lub mieszkania, które od początku do końca wykończyli specjaliści. Nie musisz ich szukać czy nadzorować. W Trójmieście wykończysz tak wnętrza zarówno nowych domów oraz mieszkań, jak i starych kamienic.Każdy, kto remontował lub choćby wykańczał mieszkanie, wie że jest to kilka tygodni lub nawet miesięcy udręki. Najpierw trzeba znaleźć zaufaną ekipę, ale te mają terminy tak odległe, że często decydujemy się na inną. Potem wybrać materiały do remontu, kupić je, przywieźć i wytłumaczyć robotnikom czego oczekujemy. Nierzadko kończy się tym, że prac trzeba doglądać codziennie, a ich efekt i tak bywa różny. Można to jednak zorganizować inaczej i skorzystać z firmy, która wszystko zrobi za nas.

- Klient, przekazując nam klucze od mieszkania, nie musi martwić się żadnym aspektem realizowanej inwestycji. Zajmujemy się wszystkim: począwszy od projektu aranżacyjnego i wizualizacji, na której może zobaczyć jaki będzie planowany efekt końcowy, przez wybieranie, zamawianie i dostarczanie wszystkich materiałów potrzebnych do wykończenia mieszkania. Na koniec je wyposażamy i sprzątamy - opowiada Adrian Sarul z sopockiej firmy Baltic Interiors, świadczącej kompleksowe usługi wykańczania wnętrz.
Wybierać można zarówno spośród gotowych pakietów, jak i zamówić projekt indywidualny. To ważne choćby w przypadku dostosowania do standardów deweloperskich starych mieszkań w kamienicach. Firma zapewnia też wymianę całej instalacji elektrycznej, hydraulicznej czy burzenie ścian i zupełnie nową aranżację wnętrz. W tym przypadku nie trzeba się martwić o urzędowe zezwolenia czy nawet zgodę konserwatora zabytków - cały proces formalny również prowadzi i nadzoruje Baltic Interiors.

Usługę wybierają wszyscy, którym zależy na czasie, a także wysokiej jakości realizowanej inwestycji. Zwłaszcza, że to nie inwestor ponosi ryzyko.

- Podpisujemy umowę, zastrzegając termin zakończenia prac, którego nie możemy przekroczyć. Ponadto dajemy dwuletnią gwarancję na wszystkie prace - podkreśla Adrian Sarul z Baltic Interiors.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (11)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.