• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Orle Miła i Ogrodnicza

Orle, ul. Miła i Ogrodnicza

wróć do listy

Orle Miła i Ogrodnicza

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
58.2 do 64 m2
sprzedaż
zakończona 
lokalizacja
Orle, ul. Miła i Ogrodnicza

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w centrum miejscowości Orle, niedaleko prężnie rozwijającego się Bolszewa, gdzie znajduje się kompleksowa infrastruktura handlowa, gastronomiczna, edukacyjna i służby zdrowia.

Szybko można stąd wyjechać na trasę w kierunku Trójmiasta, a na dodatek wokół nie brakuje lasów, naturalnych zielonych terenów, włącznie z jeziorem Orle.

Inwestycja Orle Miła to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Do każdego domku przylega ogródek i miejsce parkingowe przed domem. W pierwszym etapie powstały tu domki o powierzchni 64 m kw. Domki powstałe w drugim etapie (od października 2020 roku do końca 2021 roku) mają 58,2 m kw. Realizacja tej części osiedla zostanie zakończona w I kwartale 2022 zakończenie.

Orle Ogrodnicza to druga część tego osiedla składająca się z takiej samej zabudowy. Domki mają powierzchnię 58,5 m kw. i zostaną oddane do użytkowania w grudniu 2022 roku.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma Orlex MG jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem i inwestorem na trójmiejskim rynku nieruchomości. Jako kontynuator wieloletniej tradycji rodzinnej w swojej ofercie posiadamy atrakcyjne projekty mieszkaniowe.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi